Hotel Mielno

Gdzie mieszkać na wyjeździe.

Hotel Mielno

Postautor: Marlon » 25 kwie 2016, 18:35

Witam,
Szukam tak sobie miejsca na wakacje i znalazłem stronę hotelu unitral. Wygląda całkiem estetycznie i ma tyle atrakcji, że nawet jak będzie padać to nie złapie mnie nuda. Ktoś był?
Marlon

Re: Hotel Mielno

Postautor: Alldona » 28 lis 2016, 12:01

Polecam odwiedzić PolskaLata.pl :):) świetna baza hotelowa oraz bilety lotnicze i wypożyczalnia aut w najlepszych cenach. Rezerwowałam już kilka hoteli w Polsce i zagranicą:) szybko i sprawnie :)
Alldona

Postautor: kassandraa » 11 sty 2017, 5:43

Jeżeli chodzi o hotele w Mielnie, to ja na wakacjach zatrzymywałam się z rodzinką w Unitral. Naprawdę świetny hotel, bardzo komfortowy, dobry też dla dzieciaków. No i mają tam rewelacyjne spa z termami w klimacie morza martwego. Zdecydowanie można się zrelaksować :)
kassandraa

Postautor: 123456 » 29 cze 2017, 1:56

Słuchajcie ja w ogóle polecam Lubelszczyznę na wakacje, w Lublinie studiowałam, zakochałam się w tym mieście, urocze Stare Miasto, dużo miejsc do spacerowania, i Lublin jest dobrą bazą wypadową do innych fajnych miejsc np. Kazimierza Dolnego etc! W Lublinie jest hotel Forum, który ma świetną lokalizację i pyszne jedzenie!

Ostatnio przesunięty w górę 29 cze 2017, 1:56 przez: Anonymous.
123456

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jaki hotel polecacie