Hotel Gołębiewski w Karpaczu

Gdzie mieszkać na wyjeździe.

Hotel Gołębiewski w Karpaczu

Postautor: Kazimierz » 12 lip 2013, 15:40

Wybieram się z rodziną na początku czerwca w Karkonosze i zastanawiam się nad hotelem. Najbardziej pasuje mi Karpacz bo lubię tam jeździć i najbardziej oczywiście mam ochotę sprawdzić ten sławny Hotel Gołębiewski w Karpaczu. Czy ktoś z was był już tam? Co sądzicie o tym hotelu? Czy warto pojechać z dziećmi do Hotelu Gołębiewskiego w Karpaczu? Mam dwie małe córeczki - jedna ma 5 lat , a druga 1,5 roku więc chce pojechać tam gdzie coś fajnego jest też dla dzieci.
Kazimierz

Re: Hotel Gołębiewski w Karpaczu

Postautor: ania » 18 gru 2013, 13:27

Najlepiej wejść na portal relaximo lub inny z noclegami i tam poszukać pensjonatu, na takich portalach jest wiele ofert noclegów.
ania

Postautor: beata » 17 sie 2014, 5:54

Osobiście bardzo polecam, szczególnie rodzicom z małymi dziećmi. Byłam tam w 2013 r. Jedzenie pyszne, obsługa super, czystość super. Atrakcje dla dzieci super. Basen genialny. Nie mam się do czego przyczepić :) Spędziliśmy tam tydzień z czwórką małych dzieci. Polecam wszystkim :)
beata

Postautor: orlik2 » 01 maja 2015, 11:11

Ja tam wole mniej komercyjne klimaty, gdzie przebywających jest mniej no i za to można nawiązać nowe znajomości. Ostatnio jak byłam w Karpaczu to nocowałam w Leśnym Dworze. Sympatycznie, miło i przytulnie.
orlik2

Postautor: Luzek » 18 maja 2015, 3:01

Z ciekawości będę mógł się przejechać, niedługo będą wakacje i można będzie podziałać w tym kierunku.
Luzek

Postautor: Ala » 12 gru 2016, 15:21

Polecam zajrzeć na PolskaLata.pl :) baza hotelowa, która spełni Twoje oczekiwania w 100% :) ja korzystam i jestem mega zadowolona:)
Ala

Postautor: pawel-00 » 09 sty 2017, 14:44

Jeśli szukasz noclegów w Karpaczu to duży wybór hoteli i pensjonatów jest na stronie karpacz.net, dodatkowo darmowa baza multimediów w tym filmy, zdjęcia i panoramy z Karpacza.

Ostatnio przesunięty w górę 09 sty 2017, 14:44 przez: Anonymous.
pawel-00

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jaki hotel polecacie