Centrum Konferencyjno Rekreacyjne Promenada

Gdzie mieszkać na wyjeździe.

Centrum Konferencyjno Rekreacyjne Promenada

Postautor: bezedurka » 13 maja 2013, 16:50

Mogę Wam polecić świetne miejsce na wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku i pośpiechu. Odpoczywałam tam w zeszłym miesiącu i na pewno tam wrócę ;) Promenada znajduje się w nad Zalewem Zegrzyńskim zaledwie 30 km od Warszawy (dojazd jest na szczęście bezproblemowy ;).
Można tam wynająć noclegi w dobrych cenach - standard jest wysoki, pokoje codziennie sprzątane, nowocześnie urządzone. Kuchnia regionalna - palce lizać !
Miejsce oferuje całą masę różnych atrakcji : sporty drużynowe, konie, sporty wodne, Można nawet polecieć balonem ;) Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie,.
bezedurka

Re: Centrum Konferencyjno Rekreacyjne Promenada

Postautor: 7tomas7 » 24 maja 2013, 9:01

Zgodzę się. Również mogę polecić to miejsce.
http://www.hotele.pl/
7tomas7

Postautor: nika » 04 lip 2016, 6:58

w temacie konferencji to fajne miejsce jest w Białej Podlaskiej - hotel Delfin, duża sala, fajny sprzęt i dobre jedzenie
nika

Postautor: juka » 25 lis 2016, 19:19

Byłam keidyś na tam na evencie i było w miare Okej, ale staram się wybierać takie miejsca w których się mozna jakoś dogadać!
Zawsze biore jakies atrkacje dla moich uczetsników więc dogaduje się tak by te atrkacje pzreszły w hotelu :) Fajnym urozmaiceniem jest pokaz kawowy, ostatnio korzystalam z perfect service:) Było rewelacyjnie! Wszyscy byli zachwyceni!
juka

Postautor: mykeny » 09 sty 2017, 14:58

Jeżeli ktoś z was szuka miejsca na konferencję (nawet bardzo dużą) to polecam Kraków i hotel Best Western Premier. Szczerze mówiąc ich przygotowanie i organizacja do tego typu eventów jest imponująca, widać, że to dla nich nie pierwszyzna i znają się na rzeczy. Poza tym organizowanie noclegu w miejscu konferencji jest świetnym pomysłem i ułatwieniem dla gości.

Ostatnio przesunięty w górę 09 sty 2017, 14:58 przez: Anonymous.
mykeny