Hotel Aramis w Warszawie

Gdzie mieszkać na wyjeździe.

Hotel Aramis w Warszawie

Postautor: Kiecka » 18 lis 2013, 16:08

Jeżeli szukacie jakiegoś dobrego hotelu w Warszawie to polecam ten hotel na Mokotowie. Pokoje są komfortowo wyposażone i co ważne posiada darmowy dostęp do internetu. Posiada ponad 200 pokoi więc każdy znajdzie coś dla siebie. Jeżeli chodzi o ceny to jak na Warszawę przedstawiają się one bardzo korzystnie.
Kiecka

Re: Hotel Aramis w Warszawie

Postautor: gość holetowy » 18 sty 2014, 14:20

HOTEL WARSZAWA dobry i tani http://www.RESTHOTEL.pl

ul. Poznańska 33 Mory

pokoje 1,2,3 - osobowe, również apartamenty.

6 sal konferencyjnych, organizacja wesel.

Do dyspozycji gości: TV, Wi-fi, Centrum Odnowy Biologicznej (sala fitness, sauna fińska, łaźnia parowa, kabina infrared, jacuzzi, zimna beczka), kręgle, bilard, sala fitness,
gość holetowy

Re: Rest Hotel

Postautor: Bartek » 20 sty 2014, 4:04

Byłem dwukrotnie w Rest Hotelu. Raz na szkoleniu dwudniowym, więc wykupiłem tam sobie nocleg. Wspominam miło, bo pokój (jedynka) fajnie urządzony, czysty, łazienka też, wi-fi działało :) Jedzenie też smaczne, a co ciekawe mają tam nawet "kącik rozrywkowo-relaksacyjny", np. bilard, kręgle, saunę, jakuzzi itp. więc w wolnym czasie sobie skorzystałem :)
Bartek

Postautor: wawa111 » 28 mar 2014, 0:57

Jako że szkolenie mieliśmy tutaj http://www.hotelossa.pl to tez był tam nocleg, muszę przyznać że to ogromny kompleks, ale wszystko dopięte na ostatni guzik, polecam
wawa111

Postautor: Hanka00 » 12 lip 2014, 20:13

Jeżeli szukacie taniego hotelu w Warszawie, to polecam Hotel Felix www.bwfelix.pl/

Przy rezerwacji przed terminem pokój 2-osobowy z łazienką kosztuje 136zł.

Jak na Warszawę to cena jest naprawdę rewelacyjna.

Pokoje są wygodne i dobrze wyposażone. Można dokupić śniadania lub zjeść

obiad w hotelowej restauracji.
Hanka00

Postautor: Dagmara80 » 22 sty 2015, 12:22

Witam,
chciałabym polecić świetny obiekt zarówno dla Gości indywidualnych jak i dla firm organizujacych szkolenia.
Miałam przyjemność korzystania z usług Pałacu Chojnata w ramach spotkania biznesowego we wrześniu.
Obiekt znajduje się w samym centrum Polski (granica województwa łódzkiego i mazowieckiego).
Pyszna domowa kuchnia, miła i profesjonalna obsługa, wygodne, komfortowe pokoje, cisza, spokój.
Obiekt otoczony jest pięknym, dużym parkiem, w którym mieliśmy zorganizowane zajęcia team-bulding.
Sala konferencyjna była w pełni wyposażona z dostępem do światła dziennego.
Cały obiekt jest urządzony ze smakiem, ma swój niepowtarzany klimat, wnętrze Pałacu doskonale współgra z jego nazwą. I co ważne przez cały okres pobytu mieliśmy w tym obiekcie swojego opiekuna, który sprawował nad naszą grupą opiekę.
Zatem z pełną śmiałością mogę stwierdzić, że jest to najlepszy obiekt roku 2014 !
Z pewnością jeszcze nie raz tam wrócę. Polecam!
Dagmara80

Postautor: Ewakwiat71 » 28 lis 2015, 22:27

Chciałabym polecić Pałac Chojnata, który zrobił na mnie ogromne wrażenie od samego obejrzenia strony internetowej, w rzeczywistości pałac jest jeszcze piękniejszy! Znalazłam go całkiem przypadkowo w Internecie szukając obiektów w centralnej Polsce w niedalekiej odległości od W-wy. Miałam okazję być jego gościem z końcem czerwca. Pyszna kuchnia, super pokoje, przemiła obsługa, cisza, spokój. Szczególną uwagę zwróciłam na wielki pałacowy park, w którym codziennie rano uprawiałam poranny jogging  . Naprawdę polecam to miejsce!
Ewakwiat71

Postautor: Stooks » 29 sty 2016, 18:13

Jeśli hotel w Warszawie to tylk Rialto :) jest na rogu wilczej i plater, niedaleko do parku lazienkowskiego.
Stooks

Postautor: Jakuub » 25 lis 2016, 19:10

Ocenę hotelu można sprawdzić na PolskaLata.pl :) Polecam. Ja korzystam i jestem mega zadowolony:)
Jakuub

Postautor: elkia » 29 cze 2017, 4:29

Jakby ktoś szukał sali weselnej w Łodzi to świetna jest Venge na tomaszowskiej. No i można tam sobie też dodatkowo wybrać rózne atrakcje jak np pokaz barmański. Super urozmaicenie dla gości :)

Ostatnio przesunięty w górę 29 cze 2017, 4:29 przez: Anonymous.
elkia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jaki hotel polecacie