Firmy które budują domy z prefabrykatów Szczecin - opinie

Informacje i rady dla budujących dom.

Firmy które budują domy z prefabrykatów Szczecin - opinie

Postautor: marek bezrzecze » 03 lut 2019, 17:25

Szukam namiarów na dobrą firm budowlaną budującą domy z prefabrykatów betonowych w Szczecinie i okolicach. Piszcie jaką ekipę znacie i polecacie bo mam zamiar zbudować dom z gotowych elementów prefabrykowanych z betonu. Czytałem i jestem zdecydowany na gotowe prefabrykaty żelbetonowe i żeby praktycznie cały dom w tej technologi zbudować. Mam już projekt z pozwoleniem na budowę i chcę zacząć robić wykop na piwnicę. Cały dom z gotowych modułów prefabrykowanych ma mój znajomy i to naprawdę fajna sprawa więc opinie o tym już znam. Mam kilka ekip na oku, ale jeszcze się na żadną nie zdecydowałem więc piszcie śmiało wasze opinie i kogo polecacie. Uważam, że gotowe domy prefabrykowane z elementów betonowych to przyszłość i nie ma się co bawić w stawianie murów z cegieł. Tu można mieć gotową piwnice betonową, prefabrykowane ściany, gotowy strop z betonu (prefabrykowane płyty stropowe), zrobione od razu na wymiar schody na podstawie projektu budowlanego. Jeszcze nie wiem tylko czy brać też dach prefabrykowany, ale to oczywiście zależy jaka będzie cena. Zobaczymy ile taki dom prefabrykowany z dachem kosztuje. Ich stropy mają od razu wbudowane kanały do ogrzewania i system ten znakomicie współpracuje z pompą ciepła. Takie gotowe domy prefabrykowane to są naprawdę energooszczędne, ekologiczne i po prostu nowoczesne budynki i w Szczecinie są firmy, które już takie budują. Jak sa jeszcze jakieś solidne i polecane firmy obsługujące woj. Zachodniopomorskie to piszcie tu o nich opinie. Interesuje mnie gotowe prefabrykaty betonowe (żelbetonowe) z których zrobią cały dom
- prefabrykowana piwnica z betonu na wymiar
- gotowe ściany betonowe zgodnie z projektem
- prefabrykowane z betonu stropy, podłogi, sufit z ogrzewaniem do pomp ciepła
- gotowy komin betonowy monolit jedno modułowy
Rejon Szczecin i Zachodniopomorskie
marek bezrzecze

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak wybudować własny dom