Fotowoltaika Sunriseenergy panele opinie o sunrise energy

Informacje i rady dla budujących dom.

Fotowoltaika Sunriseenergy panele opinie o sunrise energy

Postautor: Zaborowski » 07 sie 2019, 7:58

Witam wszystkich forumowiczów,
chciałbym zapytać czy ktoś z wielkopolski może Planuje montaż paneli słonecznych od SunriseEnergy albo sunrise energy jakkolwiek się to piszę....
mianowicie słyszałem, że można negocjować ceny w temacie fotowoltaika.
Znajomy polecił mi firmę Sunriseenergy, ponieważ jego znajomi montowali stamtąd panele i byli bardzo zadowoleni. Będę wdzięczny jeżeli też wyrazicie opinie jakieś referencje może słyszeliście coś od znajomych....

Pozdrowienia.
Grzesiek ze Swarzędza
Zaborowski

Re: Fotowoltaika Sunriseenergy panele opinie o sunrise energ

Postautor: Jedenaście » 07 sie 2019, 8:19

słyszałem, że się opłaca. od dawno wiadomo ze panele to maszynka do robienia kasy tylko trzeba wiedziec kogo wybrac. przegladam temat i wydaje sie to rozsadne
Jedenaście

Postautor: majkkl@wp.pl » 11 sie 2019, 11:03

[quote="Jedenaście"]słyszałem, że się opłaca. od dawno wiadomo ze panele to maszynka do robienia kasy tylko trzeba wiedziec kogo wybrac. przegladam temat i wydaje sie to rozsadne[/quote]
Potwierdzam - zamówione ! :D

Teraz wszędzie o tym huczą i wiadomo , ze sie oplaca bo wegiel drozeje i prad mocno idzie w goree! AA Panele nie takie drogie jak by sie wydawalo, splaci sie po 7 latach około i potem prąd za darmo Gitarka
majkkl@wp.pl

Postautor: Anonim75 » 11 sie 2019, 13:35

Witam, zamontowałem pol roku temu i jak na razie zadowolony, chce teraz powiekszyc ilosc paneli tzn rozbudować i zamontować ogrzewanie elektryczne, dlatego tez tutaj jestem. Ile Kilowator potrzeba ? ktos podpowie? mam dom 220 m2
Anonim75

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak wybudować własny dom