Kupić gotowy dom?

Informacje i rady dla budujących dom.

Re: Kupić gotowy dom?

Postautor: asia00 » 16 lip 2019, 23:32

Jak kupujecie dom, to od razu zamontujcie sobie panele sloneczne - mega oszczednosc. My np mamy od oze-biomar
asia00

Postautor: Wika54 » 04 lis 2019, 23:36

Moim zdaniem lepiej kupić niz budować, bo to strasznie dużo pracy. My szukaliśmy domu w Krakowie i pomogło nam w tym bardzo fajne biuro abc dom
Wika54

Postautor: PaniKlara » 13 lis 2019, 18:50

Wolałam kupić mieszkanie w Wawie od dewelopera z fabryki domów i wszystko po swojemu urządzić. Od zawsze mieszkałam w bloku i nie chciałam tego zmieniać. Taki gotowy dom to sporo kosztuje, bo z ciekawości przejrzałam kilka ofert.
PaniKlara

Postautor: Renia » 02 gru 2019, 12:29

Pamiętaj, żeby ubezpieczyć nowo kupiony dom. Ubezpieczenie uchroni Cię od strat z powodu zdarzeń losowych lub kradzieży, a pakiet assistance pomoże Ci w razie różnych awarii i zapewni dostęp do specjalistów którzy pomogą Ci usunąć usterkę w domu. Szczegóły odnajdziesz na stronie Cuk.pl
Renia

Postautor: OE Compensa » 16 gru 2019, 8:31

Mieszkanie lub dom można ubezpieczyć na dwa sposoby: od ryzyk nazwanych oraz od wszystkich ryzyk. Pierwszy to polisa, która zapewnia ochronę w konkretnie wskazanych sytuacjach (kilka przykładowych: pożar, powódź, przepięcie, wandalizm). Drugi to natomiast ubezpieczenie, które zapewnia ochronę w przypadku dowolnego zdarzenia - z małymi wyjątkami, które szczegółowo opisane są w ogólnych warunków ubezpieczenia. Ta opcja jest więc szersza, bo pozwala chronić mienie na wypadek zdarzeń, które trudno przewidzieć. Oczywiście w ramach ubezpieczenia warto mieć OC w życiu prywatnym (przyda się, jeśli zalejemy sąsiada), assistance oraz zabezpieczyć się na wypadek kradzieży z włamaniem.
OE Compensa

Postautor: Licko » 03 sty 2020, 14:27

Cóż ma to swoje plusy, ale minusów też na pierwszy rzut oka nie brakuje. Cóż, ja kupiłem z żoną dom używany i od razu poddalismy go remontowani kapitalnemu pod okiem architektów z DD Projekt - dom wygląda wspaniale, ale czy to lepsze rozwiązanie niż kupienie świeżynki. Nie wiem sam.
Licko

Postautor: Nextdoor » 09 mar 2020, 9:48

To zależy na czym Ci zależy i od tego jakim budżetem dysponujesz. Najważniejsze, żeby dom był ubezpieczony i mieszkanie w nim sprawiało Ci przyjemność. Zobacz jak możesz zabezpieczyć swoją nową nieruchomość. W Cuk znajdziesz porównywarkę majątkową w której porównasz różnych ubezpieczycieli i ich polisy.
Nextdoor

Postautor: BenitaK » 30 kwie 2020, 14:12

Dom jest fajną sprawą. U mnie akurat tyle dobrze, że takowy dostałam w spadku, i jest to domw górach. Natomiast kupiłam też mieszkanie w moich rodzinnych Kielcach a mianowicie od osiedlenagornej.pl Wszędzie blisko, a mimo to jest spokoj ;) Mnóstwo zieleni ;)
BenitaK

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak wybudować własny dom