elektronarzędzia na start?

Informacje i rady dla budujących dom.

elektronarzędzia na start?

Postautor: ryko » 23 lut 2019, 19:50

jakie elektronarzedzia się przydadzą na start? Myślałem o ryobi ktoś ma te narzędzia? Niedługo będę miał oddany w stanie deweloperskim dom, na pewno czeka mnie kładzenie płytek, podłóg, robienie podwieiszanego sufitu, trochę roboty będzie. Co mi się przyda? Gdzie kupowaliście tego typu urzdzenia?
ryko

Re: elektronarzędzia na start?

Postautor: bulsa » 15 lut 2020, 21:34

Ryobi ma bardzo dobry sprzęt, dużo mam akumulatorowych urządzeń z tej serii one+ i się srawdzają. Nie są drogie, a masz jedeen akumulator do ponad 100 urzadzeń, mi się dużo wygodniej pracuje niż z takimi kablowymi, szczególnie jak na drabinie coś robię
bulsa

Postautor: Tantia » 16 kwie 2020, 9:39

Zajrzyjcie do sklepu Sumax. Na pewno znajdziecie wszystko w kwestiach wyposażenia warsztatu. Sprzęty i narzędzia wysokiej jakości i w dobrej cenie.
Tantia

Postautor: wegan » 26 lis 2020, 22:32

Teraz pojawiło się trochę promocji na black friday, fajne zestawy w komputroniku przecenione i do zestawu za 1,23 zł fajna latarka. Sam zamówiłem sobie prezent na swieta, nową wiertarko-wkrętarkę
wegan

Postautor: berekowski » 13 lut 2021, 23:35

W sprawie wysokiej jakości elektronarzędzi to skierujcie się do tego sklepu internetowego arkadianarzedzia.pl Znajdziecie tam dobry wybór i w porządku ceny. Spodoba wam się też to, ze firma szybko wysyła zamówienia. Ja sporo rzeczy tam właśnie kupiłem i wszystko dobrze mi służy.
berekowski

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak wybudować własny dom