Jakie narzędzie są potrzebne do remontu mieszkania ?

Informacje i rady dla budujących dom.

Jakie narzędzie są potrzebne do remontu mieszkania ?

Postautor: greg » 23 cze 2017, 5:53

domu budować nie będę ale muszę wyremontować dom po wujku w którym chcę zamieszkać, część prac chcę zrobić sam, ale przyznam że trochę słabo u mni eze sprzętem typowo remontowym, jedynie jakąś starą wiertarkę posiadam, wco jeszcze warto się zaopatrzeć z myślą o remoncie, przede mną kładzenie podłóg, malowanie tu myślałem o kupieniu pistoletu do malowania ktoś z Was ma? Bo tego malowania będzie sporo i wewątrz i z zewnątrz chociąż prowizorycznie
greg

Re: Jakie narzędzie są potrzebne do remontu mieszkania ?

Postautor: amaris » 07 wrz 2017, 19:40

w ryobi jets bardzo duży wybór elektronarzędzi i nie tlyko, bardzo dobre jakościowo, mam kilka rzeczy od nich i teraz na wiosne remontując mieszkanie wykorzystywałem je, najlepszą opcją chyba była dla mnie wymienna bateria bo jedna ładowałem a używałem drugiej, wiec automatycznie wszystko szło szybciej
amaris

Postautor: elegancka » 05 sty 2018, 7:12

A co oprócz malowania chcesz zrobić? Ja ostatnio robiłam instalację elektryczną, ale to mi też wykonała jedn firma, alltech z Zielonej Góry. Z własnego doświadczenia wiem, że warto zaufać fachowcom,
elegancka

Postautor: kulm » 12 lut 2018, 10:53

podbijam. czy pistolet do malowania zda egzamin?
kulm

Postautor: Dulux Polska » 02 mar 2018, 13:16

Witaj kulm,wybór narzędzi do malowania jest uzależniony od rodzaju farby i informację na ten temat znajdziesz w karcie technicznej produktu. W przypadku wyboru farby lateksowej Dulux EasyCare najlepiej stosować pędzel z włosiem syntetycznym lub wałek z runa naturalnego o długości runa od 10 do 18 mm, bądź wałka sznurkowego.

Pozdrawiam serdecznie, Ekspert Dulux
Awatar użytkownika
Dulux Polska

Postautor: bliźniak » 22 mar 2018, 8:41

Dodatkowo można jeszcze założyć instalację fotowoltaiczną, taką jak ta: - oze-biomar.pl/instalacje-fotowoltaiczne, jest bardzo przydatna, a dzięki niej można zaoszczędzić!

Ostatnio przesunięty w górę 22 mar 2018, 8:41 przez: Anonymous.
bliźniak