Jaka pompa głębinowa?

Informacje i rady dla budujących dom.

Jaka pompa głębinowa?

Postautor: Tymek » 03 kwie 2013, 9:00

szukam dobrej i nowoczesnej pompy głębinowej do studni, zastanawiam się nad ZDS Plug&Go, z opisu wynika, że jest to zautomatyzowana pompa, która nie potrzebuje zbiornika membranowego i łącznika przepływu, dla zainteresowanych więcej info tutaj: http://zdshurt.pl a ja proszę o opinie osób, które miały do czynienia z tą pompą - chciałbym się dowiedzieć jak wygląda jej użytkowanie
Tymek

Re: Jaka pompa głębinowa?

Postautor: franuch » 08 kwie 2013, 8:31

mój kolega Karol ostatnio kupił pompę ZDS, przeczytał na kilku forach, że wszyscy sobie chwalą jej nowoczesność oraz solidność, w dodatku zadzwonił do tej hurtowni co oferuje te pompy - doradzili mu i pompę ma już w domu, będzie ją instalował za około tydzień, na twoim miejscu kupiłbym tą pompę, bo to dobra inwestycja, nie będziesz musiał jej wymieniać na nową za parę lat
franuch

Postautor: ermino » 11 kwie 2013, 18:05

kurde,no ta pompa nie jest tania, ale ponoć warta tej kasy, zazdroszę koledze... ja się będę użerać z tańszą... :(
ermino

Postautor: refreshka » 24 lip 2013, 9:31

wiadomo, że przy takich urządzeniach zwykle za wysoką ceną idzie dobra jakość, ale jak kogoś nie stać to chociaż tańsze wyposażenie się przyda :)
refreshka

Postautor: Grzegorz1969 » 25 lis 2013, 23:42

Na pewno lepszymi pompami są pompy głębinowe Ebara czy Grundfos.
Są to firmy nie tylko posiadające bardzo bogatą tradycję i duży potencjał ale także dużą sieć serwisową. Budując instalację wodną do domu warto aby przede wszystkim zadbać aby była ona w miarę niezawodna. Potwierdzi to każdy kto nie miał wody na przykład przez święta z powodu awarii. Niewątpliwie są to drogie pompy i jeśli ewentualnie szukamy tańszego i podobnie niezawodnego rozwiązania warto wziąć pod uwagę włoskie pompy firmy Belardi będącej jedną ze starszych firm w europie produkującej pompy. Nie są to pompy monoblokowe co jest ich dodatkowym atutem. Można je wszystkie porównać na stronach http://dostudni.net
Grzegorz1969

Postautor: grubik » 10 sty 2015, 12:32

Ja szczerze polecam firmę, jesli chodzi o montaż pompy głębinowej... Wcześniej montowaliśmy sami, kolega zrobił dziurę pod studnię, kij, okazało się za płytko. Pompa się krztusiła, woda była paskudna. Na szczęście firma http://aquapomp.pl nam pomogła, więc jak ktoś szuka kogoś z okolicy, kto się zna na rzeczy - to polecam. Samemu montować to rzeźnia.
grubik

Postautor: Darek19 » 28 lis 2015, 22:36

Zerknijcie na pompy głębinowe od www.temar-technologie.pl. Szwagier u nich zakupił i puki co zero problemów. Wspominał przed instalacją, że trochę się obawia ilości piasku w wodzie, ale po zamontowaniu okazało się, że woda jest dobrej jakości i nie ma problemów z działaniem samej pompy.
Darek19

Postautor: Darias » 11 paź 2016, 21:12

Trochę jest dobrych firm. My mamy Wilo z http://www.ana-szczecin.pl/oferta/pompy/#content i działa sprawnie od dawna.
Darias

Postautor: Rudi » 06 gru 2016, 16:48

Pompy moze sa ok ale nie mogę tego stwierdzić - kupiłem pompę a żaden serwis nie moze lub nie chce mi jej uruchomić - drugi rok nie używam bo nie działa zabezpieczenie ciśnieniowe. Panowie serwisanci odmawiają naprawy za kasę bo pompa kupiona nie u nich - deb***izm. Kupię nowa i te moze oddam w rozliczeniu ale na pewno nie zds. Ktoś pisał ze sie nie zepsuje kilkanaście lat - jasne, włoskie gowno ani razu nie zadziałało porządnie firmy serwisowe jakie działają w pełnie nieprofesjonalnie: AW serwis Wojciech Anikiej oraz ZDS hurt Tomasz Kamiński obydwaj ta sama śpiewka: najpierw ze muszę zapłacić - to ja pytam ile? W odpowiedzi mam, ze nie mogą naprawić bo kupiłem z innego źródła i nieważne ze mam fakturę zakupu i karte gwarancyjna - w du*** to maja. Niepojęte - jeden syf.
Rudi

Postautor: Bolos » 10 cze 2019, 19:28

Zakup pompy polecam w firmie Fluidcontrol. Służą fachowym doradztwem. Oferują dobre warunki cenowe.
Bolos

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak wybudować własny dom