Jak znaleźć dobrą ekipę remontową

Jak zrobić remont kuchni, łazienki, pokoju.

Re: Jak znaleźć dobrą ekipę remontową

Postautor: karolek » 19 kwie 2017, 7:01

mnie ekipe remontową poleciła rodzina. nie zawiodłem się, bo dd projekt rzeczywiscie znają się na rzeczy. wiec potwierdzam, że chyba poczta pantoflowa najlepsza. no i też można opinie zawsze poczytać.
karolek

Postautor: monograph » 31 maja 2017, 19:55

Mnie też wydaje się, że poczta pantoflowa to najlepszy sposób. Ja tak załatwiłem sobie ekipę parkieciarzy. Zostałem uprzedzony o tym, że w przypadku podłogi trzeba starannego montażu i popytałem znajomych. I jest super, bo nie tylko podłoga jest wysokiej jakości, ale jest też dobrze zamontowana.
monograph

Postautor: malina » 05 cze 2017, 11:47

Jesli chodzi o sprawdzoną i profesjonalną firmę remontową w Warszawie to polecam drabinka.pl - moi znajomi również sobie chwalą :)
malina

Postautor: Gość » 27 wrz 2017, 16:40

Ja ostatnio poszukiwałam ekipy która zrobi mi instalację grzewczą w domu i dostałam namiary od koleżanki na alltech. Robili u niej więc w sumie mogli zrobić i u mnie tak sobie wtedy pomyślałam. Zadzwoniłam umówiłąm się na spotaknie przedstawilam co i jak trzeba zrobić i panowie podjęli się tego. Byłam bardzo zadowolona z przebiegu calej instalacji.
Gość

Postautor: cola » 27 paź 2017, 12:55

Mogę polecić FACHMANA z Rzeszowa ( w Mielcu i Dębicy też mają oddziały). Budowali u mnie dom. Dzięki tej firmie budowlanej udało mi się przetrwać ten ciężki czas naprawdę nieźle. Panowie chętnie doradzają i dzielą się doświadczeniem, a to dla takiego laika jak ja było bardzo ważne. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Co ważne, wywiązują się z terminów. Dysponują fachowcami z każdej dziedziny, dzięki czemu nie trzeba szukać osobno instalatorów czy płytkarzy.
cola

Postautor: figa » 27 paź 2017, 18:02

Dokładnie - poczta pantoflowa działa najlepiej. I oczywiscie warto zakrecic sie mozliwie wczesnie - poniewaz najlepsi fachowcy maja rezerwowane terminy dlugo przed remontem..
figa

Postautor: sylwester.d » 05 sty 2018, 13:02

Dobrze napisane, że firmy najlepiej szukać po znajomych, bo wtedy jest sprawdzona. Ja w ten sposób trafiłem na firmę Complete Home z Warszawy. Korzystam w tym momencie tylko z ich usług - mam nieruchomości pod wynajem. W każdym przypadku okazali się naprawdę rzetelni. Także polecam jak ktoś szuka w tym regionie.
sylwester.d

Postautor: Aleksia » 08 lut 2018, 16:49

Kiedy szukałam ekipy budowlanej, pytałam osoby z mojego grona, które wybudowały się już dzięki firmom. Na szczęście miałam kilka takich rodzin blisko siebie. Dwa, zaczęłam szperać na forach lokalnych – jestem z Trójmiasta, dlatego na takich sukałam. Od początku chciałam powierzyć całą budowę jednej firmie, dlatego zrobiłam listę 2 najczęściej polecanych i umówiłam się na rozmowy. Podałam wstępny budżet, termin realizacji i moje założenia. No i te rozmowy były kluczowe. Budowałam dom z firmą ITOdesign, bo oni najbardziej przekonali mnie do siebie. Duże wrażenie zrobiło też na mnie ich realizacje, można je zobaczyć na stronce: itodesign.pl/portfolio. Podobnie można zrobić z ekipą remontową. 
Aleksia

Postautor: PatrycjaMika90 » 14 lut 2018, 14:48

Dobrze jest też szukać ekipy remontowej w danym regionie poprzez odpowiednie wyszukiwarki, jak na przykład wycenione.pl. Ja tak znalazłam fachowców i polecam :)
PatrycjaMika90

Postautor: liska89 » 20 lut 2018, 12:41

Dobra ekipa to taka, która składa się z fachowców, powiem szczerze,że ja mialam fajną i wogole zrobilam w domu fajne instalacje fotowoltaiczne - oze-biomar.pl/instalacje-fotowoltaiczne takie jak te i jestem bardzo zadowolona bo to duża oszczędnosć.
liska89

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Porady dla remontujących mieszkanie