Okap i oświetlenie

Jak zrobić remont kuchni, łazienki, pokoju.

Okap i oświetlenie

Postautor: Gość » 04 lip 2016, 12:51

Zamierzam kupić okap, rozważam dwa modele, jeden ma światło z tyłu, drugi z przodu. Który wybrać, który lepszy?
Gość

Re: Okap i oświetlenie

Postautor: dzwonka » 04 lip 2016, 14:37

My zdecydowaliśmy się na okap Candy CBT625X . Jest to okap teleskopowy. Chowany w szafce ale się wysuwa tak więc powierzchnia, która ciągnie zapachy i parę jest zdecydowanie większa tak więc jest bardzo skuteczny. Ma światło z tyłu co jest wygodne niemniej rzadko z niego korzystam bo lubię mieć zapalone światło w kuchni tradycyjnie na suficie. Poza tym zamontowaliśmy sobie taśmy led pod szafkami.

Jestem zadowolona. Jest to jeden z tańszych modeli w Polsce ale nie sądze aby droższe były dużo lepsze.
dzwonka

Postautor: OkapyKuchenne.pl » 25 sie 2016, 5:31

Dzień dobry,

Oświetlenie znajdujące się w tylnej części okapu oświetla w większym stopniu środek oraz tylne palniki kuchenki. Oświetlenie znajdujące się na przodzie okapu oświetla przód i środek płyty. Barwa oświetlenia i komfort pracy uzależnione są również od rodzaju oświetlenia - pasmo LED lub żarnik halogenowy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu oraz do kontaktu z Działem Handlowym, nasza Obsługa Klienta z pewnością pomoże wybrać coś odpowiedniego dla Pana/Pani.

Sklep OkapyKuchenne.pl
OkapyKuchenne.pl

Postautor: wiola » 20 lis 2016, 13:30

I jaki okap wybrałeś? A pytam, bo my z mężem też całkiem niedawno wybieraliśmy okap do naszej kuchni. Też mieliśmy niemały dylemat, bo kompletnie nie wiedzieliśmy na co się zdecydować, ostatecznie mąż wybrał okap od Kernau, o ten - http://www.kernau.com/produkt/kth-10-261-b.html To okap teleskopowy o szerokości 60 centymetrów, jego front wykonany został ze szkła. Z tego co się orientuję to okap ten może pracować zarówno w trybie wyciągu z obiegiem otwartym, jak i pochłaniacza z obiegiem zamkniętym.
wiola

Postautor: herbatka » 10 gru 2016, 12:20

mi się wydaje, że z tym światłem to drugorzędna sprawa, najważniejsze, żeby spełniał swoją funkcję. ja mam okap z oświetleniem z przodu i jest ok. duży wybór tego sprzętu jest na avans.pl można sobie pooglądać i wybrać co się komu podoba
herbatka

Postautor: ninka » 06 mar 2017, 8:24

Ja mam pod szafkami taśmy ledowe z activejet to mi dodatkowo oświetlają miejsce robocze i kuchenkę , super sprawa te taśmy, są energooszczędne i bardzo przydatne
ninka

Postautor: egi » 05 kwie 2017, 13:42

ja mam tak samo, z tym ze moje z activejeta są, super świecą
egi

Postautor: szewoja » 15 maja 2017, 13:20

Wcale się nie dziwię to jeden z lepszego rodzaju oświetleń. Activejet są bardzo energooszczędne i maja oświetlenie o neutralnej barwie
szewoja

Postautor: reji » 29 cze 2017, 4:45

Taśmy ledowe super wyglądają w kuchni, widziałem u znajomego i naprawdę robi wrażenie, ale to chyba niezbyt kosztowne oświetlenie te z activejet?
reji

Postautor: Sandra » 08 lut 2018, 16:38

Oprócz oświetlenia , nie zapomnij też o takich rzeczacgjak odpowiednie gniazdka . Tak by nie tylko były dobrej jakości , ale również świetnie pasowały do wnętrza . Np kolekcja karo z ospela gdzie są kolorowe ramki albo kolekcja impresja w kolorze antracytu ;)
Sandra

Następna