Ozonowanie na smrodek

Jak zrobić remont kuchni, łazienki, pokoju.

Re: Ozonowanie na smrodek

Postautor: nie błądzi » 10 kwie 2018, 9:14

A ta firma Airozone, czy ktoś ma na nich namiar? Skąd są? I jak w ogóle wygląda to ozonowanie, bo jestem w temacie zielona szczerze mówiąc...
nie błądzi

Postautor: ikonka » 29 kwie 2018, 21:25

[quote="nie błądzi"]A ta firma Airozone, czy ktoś ma na nich namiar? Skąd są? I jak w ogóle wygląda to ozonowanie, bo jestem w temacie zielona szczerze mówiąc...[/quote]

Przyjeżdża ekipa, wychodzicie z domu na parę godzin i oni działają. Potem wracacie i już czysto fajnie ;) Airozone szybko to robią, są z Warszawy jak coś. Cennik jest na ich stronie, nie jest drogo moim zdaniem.
ikonka

Postautor: bajabongo2 » 12 cze 2018, 8:17

A czy na zalane mieszkanie to ozonowanie da radę? Ostatnie ulewy zalały mi piwnicę :/ osuszyliśmy, ale został smród i wietrzenie nie pomaga, to jakby wlazło w ściany.
bajabongo2

Postautor: witek » 12 cze 2018, 8:44

Jasne. U moich znajomych była podobna sytuacja i ozonowanie pomogło. Jak jesteś z Warszawy to sprawdź sobie airozone, profesjonalni są bardzo.
witek

Postautor: Gość » 17 lip 2018, 8:19

U mnie w piwnicy jest wilgotno i trzyma się grzyb. Skonsultowałam się z firmą airozone i przyjadą zobaczyć, ale to chyba przez ostatnie ulewy, coś musiało zalać mi piwnicę jak byłam na urlopie. Mam nadzieję że to ozonowanie pomoże.
Gość

Postautor: Gość » 17 lip 2018, 11:52

Sądzę, że pomoże. U mnie był podobny problem z grzybem i brzydkim zapachem i ozonowanie dało radę. Także polecam spróbować :)
Gość

Poprzednia