Podłoga - jaka?

Jak zrobić remont kuchni, łazienki, pokoju.

Re: Podłoga - jaka?

Postautor: Nela » 19 lis 2017, 8:50

Zgadza się, drewno to najlepszy materiał na podłogę. wiem, bo u mojej mamy już jest naście lat drewniana podłoga :) z sosną tylko trzeba czasami uważać, bo jest miękka i może się rysować
Nela

Postautor: jovita » 08 lut 2018, 17:13

Mam w mieszkaniu drewnianą mozaikę parkietową położoną przez Parkietlux. Nie dość, że ładnie wygląda to jeszcze jest trwała, no i ekologiczna. W starym domu były panele, to wystarczyło, że kubek mi upadł i zrobiło się brzydkie wgłębienie. Nie było nawet co z tym zrobić, bo przecież jednego panela się nie wymieni.
jovita

Postautor: ikka » 24 maja 2018, 9:23

Ja to mam ogrzewanie podłogowe i bardzo sobie je chwalę. Ono serio jest bardzo fajne no i koniecznie w łazience trzeba zrobić! Ja w ogóle cały dom mam istnie energoosczędny ponieważ mam i solary - oze-biomar.pl/kolektory-sloneczne i fotowoltaikę itd. Mieszkam w rejonie gdzie jest dużo słońca, z czego bardzo sie ciesze i mogłam zainstalować solary dzieki temu, bardzo mi się opłacało.
ikka

Postautor: Mcasinka » 06 sie 2018, 12:24

Drewniana mozaika podłogowa? Jak to wyglada? Pomysl wydaje sie naprawde oryginalny. i za to wlasnie kocham drewno - nada sie do wszystkiego i wszystko mozna z niego zrobic czasami naprawde niewielkim kosztem! Podłoga jak dla mnie koniecznie musi byc drewniana - to samo schody. Lubie naturalne, klasyczne rozwiazania tez dlatego ze sluza latami. W tym roku zreszta w olejowaniu parkietu olejem do parkietu luxdecor pomagaly wreszcie dzieciaki, wiec poszlo ekspresowo i jest spokoj na kolejne 2 lata
Mcasinka

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Porady dla remontujących mieszkanie