Szukam firmy, która zaprojektuje mi łazienkę

Jak zrobić remont kuchni, łazienki, pokoju.

Szukam firmy, która zaprojektuje mi łazienkę

Postautor: aurelka34 » 23 maja 2018, 9:52

Witam,

może tutaj mi pomożecie? Poszukuję firmy która projektuje łazienki, najlepiej on line. Wiem, że są takie sklepy/portale gdzie projektują łazienki, a potem można bezpośrednio u nich złożyć zamówienie całościowo na wszystkie akcesoria, płytki itp. Nie chcę brać pierwszej lepszej firmy z wyszukiwarki, dlatego będę wdzięczna za opinie.
aurelka34

Re: Szukam firmy, która zaprojektuje mi łazienkę

Postautor: fix » 24 maja 2018, 10:48

Skoro to ma być jakiś sklep internetowy to nie lepiej wszystko samemu dobrać poprzez stronę i zamówić. Nie rozumiem po co tutaj projektant.
fix

Postautor: aurelka34 » 28 maja 2018, 11:45

Oczywiście, że można ! Tylko, że ja chciałbym aby to miało ręce i nogi, żeby to wszystko jakoś wyglądało i współgrało ze sobą. Sama nie mam na to czasu żeby siedzieć na stronce, przeszukiwać wszystkie produkty i dopasowywać je do siebie. Wolę żeby zrobił to ktoś, kto się na tym zna. Oczywiście ja mam jakiś ogólny projekt w głowie, który przekażę projektantowi. Ale musi ktoś fachowym okiem na to spojrzeć.
aurelka34

Postautor: mnichu » 29 maja 2018, 13:07

w takim razie łap namiar na nich lazienkaplus.pl
projektowali mi dwie łazienki w moim domu i mogę ich polecić, bo wykonali kawał dobrej roboty. już pierwszy projekt który mi przesłali uważam, że był bardzo dobry. wymagał właściwie tylko kilku poprawek i potem już mogłem przystąpić do zamówienia wszystkiego.
mnichu

Postautor: aurelka34 » 30 maja 2018, 11:01

[quote="mnichu"]w takim razie łap namiar na nich lazienkaplus.pl
projektowali mi dwie łazienki w moim domu i mogę ich polecić, bo wykonali kawał dobrej roboty. już pierwszy projekt który mi przesłali uważam, że był bardzo dobry. wymagał właściwie tylko kilku poprawek i potem już mogłem przystąpić do zamówienia wszystkiego.[/quote]
Dzięki za namiar. Wieczorem zajrzę na ich stronę. A możesz mi napisać ile mniej więcej kosztuje taki projekt?
aurelka34

Postautor: mnichu » 30 maja 2018, 11:38

za taki projekt, łazienka plus bierze 299 zł. i to jest stała kwota, niezależnie od tego jak dużą masz łazienkę. także z tego co się orientowałem w temacie to atrakcyjną mają tą cenę.
mnichu

Postautor: Smecta » 04 cze 2018, 20:35

zaprojektowanie lazienki o jest jedno , ale pomyśl tez o tym , jakiego producenta będziesz mieć asortyment ... Bardzo dobrym godnym polecenia jest Armaura Kraków KFA . Nie dość ,ze świetne wykonanie akcesoriów to jeszcze w dodatku ceny są rozsądne .
Smecta

Postautor: ipman » 29 sie 2018, 21:00

Taniej wyjdzie ściągnąć sobie program i samemu zaprojektować, fajna zabawa powiem szczerze. My sami wszystko zaprojektowaliśmy, udało się ładną łazieneczkę urządzić. jak chcecie zaoszczędzić poszukajcie producentów zawsze to taniej. Rury np w Wiplast z Twardogóry braliśmy, dobre a taniej
ipman

Postautor: Karotex » 24 paź 2018, 15:06

Przejrzyj jakieś katalogi, które wydają różne firmy, to na pewno zwrócisz na coś uwagę ;) Polecam także różnego rodzaju kanały na YouTube tam też jest dużo ciekawych rzeczy.
Najlepszy blog kosmetyczny https://e-pomadka.pl
Karotex

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Porady dla remontujących mieszkanie