Chemia budowlana Sopro - pytania do eksperta

Jak zrobić remont kuchni, łazienki, pokoju.

Re: Chemia budowlana Sopro - pytania do eksperta

Postautor: DoradcaOnlineSopro » 02 lis 2018, 16:22

Coca pisze:Super jak narazie nie mam żadnych pytań, wszystko Pan mi wytłumaczył. Także no chyba wiem co już wybiorę, dziękuję bardzo za porady :)

Mam nadzieję, że fuga sprawdzi się w Twoim domu równie dobrze co w domach innych zadowolonych klientów!
DoradcaOnlineSopro

Postautor: zodiak » 07 lis 2018, 17:27

Witam. Czy jeśli nie znam się na kładzeniu fug to czy dam radę to zrobić sam? Oczywiście zależy mi na tym aby jak najlepiej to zrobić stąd moje pytanie czy trzeba mieć w tym duże doświadczenie?
zodiak

Postautor: DoradcaOnlineSopro » 30 lis 2018, 13:00

zodiak pisze:Witam. Czy jeśli nie znam się na kładzeniu fug to czy dam radę to zrobić sam? Oczywiście zależy mi na tym aby jak najlepiej to zrobić stąd moje pytanie czy trzeba mieć w tym duże doświadczenie?

Witam,
Na pewno doświadczenie ułatwia pracę. Co więcej do przygotowania materiału potrzebne są narzędzia min. wiertarka ze specjalną końcówką do mieszania, paca do fugowania i gąbka do wykończenia pracy. Jeżeli masz sprawdzonego fachowca od glazury to pozwól mu dokończyć dzieła i wykonać również spoinowanie :)
DoradcaOnlineSopro

Postautor: zodiak » 30 lis 2018, 13:10

DoradcaOnlineSopro pisze:
zodiak pisze:Witam. Czy jeśli nie znam się na kładzeniu fug to czy dam radę to zrobić sam? Oczywiście zależy mi na tym aby jak najlepiej to zrobić stąd moje pytanie czy trzeba mieć w tym duże doświadczenie?

Witam,
Na pewno doświadczenie ułatwia pracę. Co więcej do przygotowania materiału potrzebne są narzędzia min. wiertarka ze specjalną końcówką do mieszania, paca do fugowania i gąbka do wykończenia pracy. Jeżeli masz sprawdzonego fachowca od glazury to pozwól mu dokończyć dzieła i wykonać również spoinowanie :)

Ok, bardzo dziękuję za odpowiedź. Radzi Pan skorzystać z fachowca zarówno w przypadku fugowania w domu i na zewnątrz? Czy w przypadku którejś z opcji jest to łatwiejsze?
zodiak

Postautor: DoradcaOnlineSopro » 30 lis 2018, 13:16

zodiak pisze:Witam,

Ok, bardzo dziękuję za odpowiedź. Radzi Pan skorzystać z fachowca zarówno w przypadku fugowania w domu i na zewnątrz? Czy w przypadku którejś z opcji jest to łatwiejsze?[/quote]
Niezależnie od miejsca wykonywania spoin proces wygląda dokładnie tak samo, więc jezeli nie czujesz się na siłach to zdecydowanie zalecam pomoc w postaci wykwalifikowanego specjalisty.
DoradcaOnlineSopro

Postautor: DoradcaOnlineSopro » 30 lis 2018, 13:17

Chciałbym bardzo podziękować za zainteresowanie tematem i produktami firmy Sopro! Jeżeli będziecie mieli Państwo pytania związane z chemią budowlaną, zachęcam do kontaktu poprzez formularz na sopro.com/pl-pl/kontakt/. Kontakt z Doradcą Online z całą pewnością będzie kontynuowany w przyszłości!
Pozdrawiam
Maciek
Doradca online Sopro Polska
sopro.com/pl-pl/
DoradcaOnlineSopro

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Porady dla remontujących mieszkanie