Sypialnia w jakim stylu?

Jak zrobić remont kuchni, łazienki, pokoju.

Sypialnia w jakim stylu?

Postautor: wiki39 » 14 lut 2019, 14:19

Dzień dobry wszystkim forumowiczom. Mam do Was prośbę, czy możecie poradzić mi w jakim stylu najlepiej urządzić sypialnię? Chcę aby była przytulna ale z charakterem i nie lubie czystej bieli. Może ktoś z Was zna jakieś miejsca w sieci, gdzie można coś podejrzeć?
wiki39

Re: Sypialnia w jakim stylu?

Postautor: anela » 25 mar 2019, 9:14

Najlepiej w sieci i to blogi w sklepach meblowych. Sama korzystam z takich podpowiedzi, które znajduję w scandicsofa.pl. Świetne artykuły, dzieki którym moje urządzanie mieszkania nareszcie nabrało tępa i nareszcie zaczyna ono wyglądać, przede wszystkim modnie, nowocześnie i funkcjonalnie. Jak coś to zerknij też na ich ofertę mebli, z tego co ja już u nich wybrałam to faktycznie mogę polecić, dobra jakość i cena, a to ważne przy zakupie mebli.
anela

Postautor: Zaji » 19 maja 2019, 19:14

Mi się podobają dość surowe sypialnie, takie minimalistyczne. Proste łóżko, proste szafki nocne i tylko światło ma dawać trochę ciepła. Ewentualnie kolor ścian może być cieplejszy niż biały. Ale w sypialni dla mnie najważniejszy jest materac na łóżko. To był u mnie długi i skomplikowany proces wyboru. Bo musiał być twardy, wygodny i odpowiedni dla moich pleców. Zdecydowałam się na model norbert marki sheepo, z jednej strony jest cieplejszy na zimę, z drugiej chłodniejszy na lato, jest przyjemnie twardy i naprawdę się sprawdza.
Zaji

Postautor: Alejandro » 25 cze 2019, 10:58

Prostota zawsze się sprawdza. Nie lubię zbytnich ozdób i świecidełek. Dla mnie sypialnia w stylu minimalistycznym to znakomity wybór. ;)
Alejandro

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Porady dla remontujących mieszkanie