Urządzanie mieszkania

Jak zrobić remont kuchni, łazienki, pokoju.

Re: Urządzanie mieszkania

Postautor: jagoda f » 19 sie 2019, 12:40

I mnie ogarnęła ta euforia, też jestem podekscytowana tym, że sama urządzam swoje, pierwsze mieszkanie. Mam już ułożony plan co i jak. Jednak sporo korzystałam i nadal korzystam z porad i wskazówek jakie są na blogu scandicsofa.pl. Naprawdę świetne artykuły, dzięki którym nawet taki laik jak ja poradzi sobie z aranżacją. Druga sprawa to fakt, że nie muszę się już zastanawiać jakie meble i nie muszę ich już szukać po różnych sklepach. tu mam gotowe, wystarczy tylko, że wybiorę kolor i wielkość.
jagoda f

Postautor: Bordo » 21 sie 2019, 10:14

U mnie już właściwie wszystko dopięte na ostatni guzik, do końca miesiąca planujemy się wprowadzić:) Jeszcze tylko kilka pięknych dodatków - Sklep Afrykański tutaj wygrywa :) Widzieliście? To są naprawdę dzieła sztuki, zresztą stworzone własnoręcznie przez afrykańskich artystów.
Bordo

Postautor: Arka » 30 sie 2019, 23:07

Ja wiedziałam jak ma wyglądać mój pokój relaksu (biblioteka), wiedziałam jak ma wyglądać salon, ale jak przyszło do wyboru sprzętów kuchennych to w domu zapanował armagedon. Ja chciałam indukcję, druga osoba upierała się przy gazie, ja chciałam piekarnik parowy, druga osoba zwykły tradycyjny. W końcu stanęło na moim ;) Mam piekarnik Electrolux Steam Bake i płytę indukcyjną :)
Arka

Postautor: Olga » 09 wrz 2019, 9:54

Jesli chodzi o meble to polecam CI zajrzeć na EDINOS MSZCZANOWO. Solidne meble. Konkretne. Duży wybór.
Olga

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Porady dla remontujących mieszkanie