Remont łazienki i armatura sanitarna

Jak zrobić remont kuchni, łazienki, pokoju.

Re: Remont łazienki i armatura sanitarna

Postautor: malika » 22 sie 2019, 19:40

Tak w Bokaro byliśmy i tam kupiłam co szukałam , piękne płytki Opoczno i całą armaturę.
malika

Postautor: dammka » 29 wrz 2019, 11:29

Myśmy całą łazienkę wyposażyli w salonie Bokaro, dosłownie znaleźliśmy tam wszystko co nam było potrzebne,wybór ogromny , na prawdę wiele rzeczy wpadło nam w oko.
dammka

Postautor: Grzesiu » 03 sty 2020, 14:21

Krakowski DD Projekt to bardzo dobra firma, która w kwestii i planowania nowego lokum i remontu może wiele pomóc. Ja byłem bardzo zadowolony z pomocy jakiej mi udzielili. Polecam :)
Grzesiu

Postautor: marzena b » 21 sty 2020, 14:27

W sumie nie dziwię Ci się, wybacz ale mężczyźni nie mają takie poczucia stylu jak my kobiety. Ja sama zaplanowałam naszą i całkiem fajnie wyszło. Znajomym bardzo spodobały sie niektóre moje rozwiązania. Mam jeszcze parę rzeczy do kupienia ale to już żaden problem. Tak na dobrą sprawę to brakujące rzeczy jak wieszaki, dozownik na mydło, kubeczki czy kosz na bielizne i śmieci kupię w superwnetrze.pl. Mają akurat spore przeceny więc warto skorzystać, a i jakość jest pierwsza klasa, bo marki to sam top.
marzena b

Postautor: zirka » 26 sty 2020, 12:05

Jeśli szukacie ciekawej armatury to znajdziecie w salonach bokaro, sa bardzo dobrze zaopatrzone w bardzo ładne i dobrej jakości produkty.
zirka

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Porady dla remontujących mieszkanie