Dobry sklep z oświetleniem

Jak zrobić remont kuchni, łazienki, pokoju.

Re: Dobry sklep z oświetleniem

Postautor: Sisi556 » 12 lut 2019, 15:28

Ja kupowałam lampę przez internet w jednym z marketów budowlanych i jestem bardzo zadowolona z takiego wyboru. Do tego też podpasowałam sobie gniazdka i włączniki z ospela. Mam kolekcje karo, z której jestem bardzo zadowolona
Sisi556

Postautor: Growing up » 29 mar 2019, 15:45

Z Ospela mam system presto. Jest to system zdalnego sterowania ogrzewaniem, roletami. I mogę to robić ze smartfona albo tableta ;)
Growing up

Postautor: Edekodkredek » 15 kwie 2020, 20:08

Fajną lampę za namową koleżanki kupiłam w super promocji w sklepie Phenomena Light. Produkt wysokiej jakości i w dobrej cenie. Spełnił w 100% moje oczekiwania. Z pewnością jeszcze tam wrócę na zakupy.
Edekodkredek

Postautor: Remove » 21 kwie 2020, 12:33

Ja mam lampę od Novodworskiego a osprzęt mam z ospela. A dokładniej mam kolekcję Karo .
Remove

Postautor: marta211 » 21 maja 2020, 7:36

Jeśli chodzi o sam osprzęt to tak oni są najlepsi, od lat kupujemy ich żarówki. Co zaś tyczy się samego oświetlenia czyli lamp to już zależy od upodobań,nie wiem ale tak mi się wydaje. Każdemu przecież może podobać się co innego. W planach był tylko zakup nowej lampy do kuchni ale jak zobaczyłam promocję w superwnetrze.pl tych ich lamp to stwierdziłam, że warto też zmienić i w salonie.
marta211

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Porady dla remontujących mieszkanie