Tania balustrada - gdzie kupić

Jak zrobić remont kuchni, łazienki, pokoju.

Tania balustrada - gdzie kupić

Postautor: Wojciech Gorowski » 10 kwie 2014, 15:10

Witam forumowiczów!
Pewnie niejeden z was ma podobny problem do mojego. Szukam taniego rozwiązania, chodzi konkretnie o balustradę. Przeglądam net i widzę, że jest coś takiego jak systemy akcesoriów do budowy balustrad. Ktoś korzystał? Ceny są naprawdę niskie np. tutaj http://allegro.pl/Shop.php/Show?id=28809585. Mamy fachowca, który to wszystko pospawa, elementy są ze zwykłej stali, więc zabezpieczymy antykorozyjnie - waham się, więc jakby ktoś miał podobne problemy, to zapraszam do dyskusji.
Wojciech Gorowski

Re: Tania balustrada

Postautor: Huracpo » 01 lut 2015, 0:40

W kwestii balustrad polecałbym zerknięcie do Castoramy: www. castorama.pl/katalog-produktow/stolarka/schody-i-balustrady Zawsze jak coś remontuję w domu, to tam jadę, więc i Tobie to radzę.
Huracpo

Re: Tania balustrada - gdzie kupić

Postautor: Gość » 02 mar 2015, 1:37

Zobacz bezpośrednio u producentów.
Gość

Postautor: katise34 » 21 mar 2015, 11:39

tutaj jeśli lubisz szklane dodatki do wnętrz, to możesz zerknąć na balustrady szklane - http://szklarzokuniew.pl/ u nas mamy w lokalu tak zaaranżowaną przestrzeń i robi mega wrażenie.
katise34

Postautor: rafał433 » 25 kwie 2015, 22:05

Świetne balustrady i elementy ma firma Kobamet. Mam u siebie w domu na balkonie i w domu od paru lat i nic się z nimi nie dzieje. Są wykonane ze stali nierdzewnej i wszędzie się wpasują. Jakby ktoś chciał dowiedzieć się więcej na temat tej firmy to dołączam stronkę http://www.kobamet.com.pl/0,realizacje,3.html Polecam;)
rafał433

Postautor: Monika Wyk » 29 kwie 2015, 9:41

Dla mnie zdecydowanie najlepszą firmą jest firma budmax http://www.balustrady-budmax.pl/. Warto skorzystać, jeśli ktoś chce być obsługiwany przez porządną firmę.
Monika Wyk

Postautor: Filipek007 » 30 kwie 2015, 9:46

Jeżeli chodzi o balustrady i same schody to lepiej wydac troche więcej, a miec większe bezpieczeństwo.
Zadbajmy o Nasz uśmiech :) Rady, opinie - funpage Panoramica 3D na facebooku. Zapraszam :)
Awatar użytkownika
Filipek007

Postautor: Chałka » 29 maja 2015, 7:43

Ja korzystałam z Budmaxa z Lubonia i jestem bardzo zadowolona. Ceny w porównaniu do jakości i efektu są fenomenalne!!:)
Chałka

Postautor: bigal » 15 cze 2015, 7:56

Jeśli chodzi obalustrady to świetnie wyglądają na stronie producenta BKDHOME - polecam sprawdzić. Najpewniej do najtańszych nie należą ale robią niesamowite wrażenie. Polecam :)
bigal

Postautor: romek_sz » 23 cze 2015, 10:23

Witam, w zeszłym roku sam kupiłem szklaną balustradę do samodzielnego montażu. Wszystkie akcesoria, w tym tafle szkła zamówiłem w firmie ESKATT. Działają na terenie całej Polski. Ich główna siedziba znajduje się w Katowicach. Elementy konstrukcyjne otrzymałem przycięte pod mój wymiar, natomiast pozostałe akcesoria, w tym kolanka, zaślepki, podpory poręczy itp. wystarczyło wkleić bądź zamocować przy pomocy śrubki. Największe obawy, ze względu na sporą odległość (montaż w Olsztynie) miałem odnośnie transportu samego szkła, ale firma stanęła na wysokości zadania i zostały one dostarczone do mnie w całości. Samo złożenie zamówienia było bardzo proste. Na podstawie wysłanego do nich maila z odręcznym rysunkiem z podanymi wymiarami otrzymałem darmową wycenę, która uwzględniała wszystkie potrzebne elementy do złożenia balustrady, łącznie z sugerowanymi wymiarami tafli.
romek_sz

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Porady dla remontujących mieszkanie