Gdzie kupić fajne drzwi do pokoju

Jak zrobić remont kuchni, łazienki, pokoju.

Gdzie kupić fajne drzwi do pokoju

Postautor: gość » 27 sty 2015, 10:20

Chcę wymienić drzwi. Mam dwa pokoje tak blisko siebie, że drzwi ciągle się zderzają. Stad moje pytanie do Was. Jakie drzwi byłyby lepsze składane czy przesuwane? Zależy mi na wygodzie!
gość

Re: drzwi

Postautor: rikon » 29 sty 2015, 14:21

ja mam w domu drzwi przesuwne z rehaus i bardzo fajnie się spisują. Nie zabierają miejsca, dobrze się prezentują. W zasadzie to byłabym skłonna wymienić wszystkie drzwi na przesuwne :D
rikon

Postautor: Gość » 02 mar 2015, 1:36

Zapytaj w sklepie z podłogami np. w voxie , tam z montażem kupisz .Przesuwne też mają.
Gość

Postautor: fastbuilder82 » 31 paź 2016, 8:42

Ja polecam przesuwne jak najbardziej. Też mamy ten problem z drzwiami koło siebie... do garderoby zainstalowaliśmy takie przesuwne - są dość praktyczne i w sumie nieźle wyglądają. Na nich jest lustro - więc już w ogóle do garderoby w sam raz.
fastbuilder82

Re: Gdzie kupić fajne drzwi do pokoju

Postautor: Spoker » 24 sty 2018, 10:06

Sprawdź w RES DOM z Rzeszowa - Plac Wolności 7 gdyby ktoś szukał. :) Mają naprawdę duży wybór dobrych jakościowo drzwi i na pewno coś wybierzesz: res-dom.pl
Spoker

Postautor: anita » 15 kwie 2018, 13:55

Przesuwane drzwi są wygodne i designersko wyglądają. Zamawiałam takie drewniane w parkietlux, bo w markecie budowlanym nic nie mogłam dla siebie znaleźć, a tak mam dokładnie to czego chciałam. Białe drzwi na tle białej ściany powiększają optycznie przestrzeń, do nowoczesnego wnętrza super sprawa.
anita

Postautor: monograph » 31 paź 2018, 20:46

Pilnujcie tylko dobrego montażu.
W przypadku drzwi wewnętrznych już nie chodzi o antywłamaniowość jak w przypadku wejściowych.
Ale źle zamontowana futryna może być przyczyną problemów - np pękających ścian.
monograph

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Porady dla remontujących mieszkanie