Zakupy akcesoriów do łazienki w internecie.

Jak zrobić remont kuchni, łazienki, pokoju.

Re: Zakupy akcesoriów do łazienki w internecie.

Postautor: Madzia » 22 lut 2017, 13:05

Moja siostra urządzała łazienkę z Elements i wyszła jej idealna! Ja planuję remont gdzieś za 2-3 lata dopiero (niestety), ale już wiem, że zrobię go z Elements heh. Pełna profeska!
Madzia

Postautor: monograph » 24 mar 2017, 15:21

Ja z kolei starałem się skorzystać z jednego producenta i padło na Roca. Zakupy robiłem tylko w dwóch sklepach. Szybko udało się wszystkie rzeczy poskładać w całość dzięki odpowiedzialnym ludiom, którzy mi robili łazienkę. Jak się dobrze zaplanuje wszystkie prace, uzgodni terminy, przygotuje realistyczny budżet to się okazuje, że remont łazienki nie musi okazać się aż tak uciążliwy jak się go zwykle postrzega.
monograph

Postautor: sziki87 » 31 mar 2017, 9:28

Ja urządzałam częściowo łazienki w domu w sklepach internetowych. Zaleta to przede wszystkim cena i jakość. Po przebojach z poprzedniego lokum (wynajmowane mieszkanie) wiedziałam, że w markecie budowlanym moja noga nie postanie. Te najtańsze akcesoria psują się na potęgę. Nawet taka bzdura jak zawory przy umywalce - super, że były, ale kręcić się za żadne skarby nie chciały :) Kupiliśmy wszystko w sklepie internetowym do nowego domu i odpukać - chociaż tanio to wyszło dobrze ;)
sziki87

Postautor: mario » 27 kwie 2017, 12:29

A gdzie znajdę to elements? Mają jakiś sklep stacjonarny?
mario

Postautor: Maryśka » 15 maja 2017, 14:04

Słyszałam o firmie elements i nawet przejrzałam ich ofertę. Rzeczywiście jest warta uwagi. Ale bardziej ucieszył mnie fakt, że jak napisałam do nich z zapytaniem to odpowiedzieli mi szybko i fachowo. Takie firmy lubię, które służą pomocą i dla których klient jest ważny. mogę ich śmiało poelcić każdemu z was.
Maryśka

Postautor: Karo34 » 22 maja 2017, 11:46

[quote="mario"]A gdzie znajdę to elements? Mają jakiś sklep stacjonarny?[/quote]

Mają sklepy stacjonarne, sprawdzisz je tutaj: elements-show.pl/salony. Również korzystałam z ich usług podczas remontu łazienki i byłam bardzo zadowolona. To co zasługuje na szczególną uwagę to naprawdę profesjonalna obsługa! ;)
Karo34

Postautor: weronnika2 » 02 cze 2017, 13:59

Ja niedawno wypatrzylam bardzo fajna strone z akcesoriami: homedome.pl. Mają tam dosłownie wszystko czego potrzeba :D Ja akurat zamaiwałam akcesoria właśnie do łązienki i też suszarkę na pranie :)
weronnika2

Postautor: Kaska65 » 09 lip 2017, 13:32

Widziałam wiele ciekawych produktów godnych uwagi w sklepie na: leifheitsklep.pl . Mają tam godne uwagi propozycje o różnej wartości. Każdy znajdzie coś dla Siebie. Może ty tez znajdziesz jakieś środki czystości , dodatki dla niej, aby wyglądała czysto i schludnie.
Kaska65

Postautor: emtikonka » 25 sie 2017, 10:57

niezależnie od tego czy do łazienki czy kuchni większość i tak kupuję w sieci - ostatnio fototapety uliczki chorwacja do salonu i nowe lutro do łazienki wszystko na fototapetka.eu/fototapeta-75-Uliczki.html
emtikonka

Postautor: TeklaTesla » 18 maja 2018, 19:13

Ja kupowalam akcesoria w markecie budowlanym , ale pamietam ,ze zwracałam uwage jakiego producenta kupuję. Pamietalam z doświadczen mojej siostry ,ze bardzo dobrym i godnym zaufania jest nasza polska Armatura Kraków . Mają bardzo dobre ceny i do tego świetna jakość
TeklaTesla

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Porady dla remontujących mieszkanie