Monitoring firmy z JBP HD camera

Jak zrobić remont kuchni, łazienki, pokoju.

Re: Monitoring firmy z JBP HD camera

Postautor: Utotos5es » 26 gru 2016, 19:20

No fajnie to wygląda RobertKok1 patrząc po opiniach innych myślę, że będzie to dobry wybór. No informuj nas w tym temacie jak to wszystko wygląda i czy polecasz zakup :)
Utotos5es

Postautor: Horken41e » 26 gru 2016, 20:08

O proszę coraz to lepsze modele wprowadzają. Ciekawie zapowiada się ten producent, a wiedzieliście, że ma też kamery szpiegowskie ? W takiej formie jak zegarek czy czujnik dymu niewidoczny całkowicie.
Horken41e

Postautor: RobertKok1 » 15 sty 2017, 18:11

Ja teraz własnie mam nowy model i polecam. Obraz bardzo dobry, apka łatwa do ogarnięcia a dodatkowe funkcje zdecydowanie się przydają. Natomiast o kamerach szpiegowskich tej firmy niewiele wiem, ale może tutaj jeszcze kogoś znajdziesz z podpowiedzią ;)
RobertKok1

Postautor: Utotos5es » 18 sty 2017, 14:29

Czyli jednak :) W takim razie chyba i ja się zdecyduję na monitoring bo niedawno wybudowaliśmy dom na lekkim odludziu, więc jednak lepiej zadbać o bezpieczeństwo rodziny i majątku.
Utotos5es

Postautor: Belmodnok » 25 sty 2017, 19:40

Jednak wcześniejsze modele jak KZ2 mają standard ONVIF, więc można je bez problemu podłączyć do rejestratorów. Zabezpieczenie IP66 zabezpiecza je maksymalnie przed uszkodzeniami mechanicznymi. Aplikacja darmowa i prosta do ogarnięcia, więc można samemu spróbować coś podziałać.
Belmodnok

Poprzednia