Urządzanie mieszkania

Jak zrobić remont kuchni, łazienki, pokoju.

Re: Urządzanie mieszkania

Postautor: barbarossa » 17 lis 2016, 8:52

Fototapety to fajna sprawa na fototapetka.eu są ciekawe wzory np. takie z czerwonym mostem czy takie z pomostami i wiele, wiele innych co sprawia, że tematykę można dobrać dowolnie do tego jakie mamy upodobania :)
barbarossa

Postautor: uśka93 » 22 lis 2016, 7:20

Fototapeta to dobre rozwiązanie na ozdobienie ściany. Ja swoją sypialnię też zamierzałam tak ozdobić, ale w na jakimś forum zobaczyłam zdjęcie szafy, tak mnie to zaintrygowało, że odwiedziłam stronę Olamebluje.pl i okazało się, że to są jest idealne rozwiązanie dla mnie i tak miałam kupić więc tu mam 2 w 1. Mówię Wam rwelka i te kolory, wszystko wygląda ja żywe, a że wybrałam kwitnąca japońską wiśnie, to mam ciągle wiosnę i ulubione orientalne klimaty. Polecam wszystkim takie rozwiązanie, pomysłowe i bardzo funkcjonalne.
uśka93

Postautor: ilonakaminska80 » 25 lis 2016, 8:23

Tapeta wraca do łask. Metr potrafi kosztować nawet 120zł!!! :o :o I są to na prawdę wyszukane wzory. Mi bardzo przypadły do gustu tapety ze wzorem białej lub czarnej koronki. Do tego znalazłam bardzo fajne meblościanki Obrazek do pokoju z firmy Mirjan24, jak już remontować to na maxa :) Zastanów się, według mnie zawsze przydaje się witryna, barek i kilka dodatkowych szafek.
Kod: Zaznacz cały
http://www.mirjan24.pl/26-mebloscianki
Lepiej, żeby wszystko było ładnie poukładane i pochowane, niż leżało gdzieś na podłodze albo wypoczynku. Teraz bardzo bajeranckie są witryny podświetlane taśmą ledową - bajecznie :) :D :D :D :D
kamyki_80
ilonakaminska80

Postautor: Maciej » 28 lis 2016, 13:27

Nie do wszystkich pomieszczeń niestety pasuje tapeta. Na przykład w kuchni nie sprawdzi się, bo tam gotujemy, leci para i tapeta szybko się odklei. Jeśli chodzi o kuchnię to świetnym rozwiązaniem są panele na ściany. Zerknijcie sobie na stronę http://paneledokuchni.pl i zobaczcie jak to fajnie wygląda. Montowane w całości nad blatem wyglądają niezwykle designersko.
Maciej

Postautor: mocca » 28 lis 2016, 15:35

A może po prostu jakaś ciekawa tapeta? Co do remontów to mogę polecić takie magazyny do wynajęcia, w których na czas remontu można przechować sobie rzeczy https://www.kangu24.com/ , według mnie to świetna opcja, a sama o niej wcześniej nie wiedziałam. Dopiero koleżanka, którą błagałam o przechowani kilku szpargałów poleciła mi właśnie Kangu, warto sobie spojrzeć.
mocca

Postautor: Jaasiek » 09 sty 2017, 17:09

to albo tapeta ścienna albo jakieś naklejki bardzo nietypowe są na tej stronie http://twojewnetrze.com.pl ostatnio zaopatrzyliśmy w nie pokój syna
Jaasiek

Postautor: monika_45 » 04 kwie 2017, 11:13

totalną metamofrozę wnętrza u mojej przyjaciółki robiła firma dd projekt. No i wyszedł im kawał dobrej roboty, mieszkanko nie do poznania. a z tego co mówiła to nie zdarli z nich za dużo
monika_45

Postautor: egi » 05 kwie 2017, 13:37

My kupiliśmy fajną szklana lampę activejet z efektem 3D, super się prezentuje, efekt jest mega. Lampa jest wykonana z wysokiej jakości szkła, no piekna.
egi

Postautor: Małka » 27 kwie 2017, 8:40

my też mamy tapety i kiedyś się bałam ze jak już zdecydujemy się na jakiś wzór to później nic do mieszkania nie dopasujemy. ale na szczęście wcale tak nie jest, nawet jak zdecydowaliśmy się na montaż składanej ściany akustycznej sowan to mogliśmy ją zamówić pod kolor i wzór tapety :) miło mnie to zaskoczyło
Małka

Postautor: ender » 27 maja 2017, 12:18

Mi rowniez tak srednio podobaja sie tapety. Moze byly popularne w latach 90 jednak teraz malo gdzie mozna zobaczyc takie cudo. W dzisiejszych czasach bardziej popularne sa kamienie dekoracyjne lub tynki. Ostatnio u znajomych widzialam ciekawe rozwiazanie, taki jakby obraz namalowany na szybie. Dopytalam sie dokladnie co to jest i powiedzieli mi, ze to jest druk na szkle (zamowili go na ) Sama mam juz w planach zainstalowanie tego zaraz po tym jak ekipa skonczy u mnie remont w salonie. Najlepiej jakbyscie zobaczyli ten efekt na zywo, bo opisac jest to trudno.
ender

PoprzedniaNastępna