Urządzanie mieszkania

Jak zrobić remont kuchni, łazienki, pokoju.

Re: Urządzanie mieszkania

Postautor: slawek81 » 06 kwie 2018, 15:13

Jeżeli chodzi o tapetę w sypialni to z żoną ostatnio "zaszaleliśmy" i mamy teraz coś takiego: completehome.pl/media/photos/270763586373161195_265x265_2.jpg.
Na początku nie chciałem się zgodzić, bo dla mnie to przesada (wolę coś prostszego), ale w realu wygląda to naprawde fajnie i wcale nie rzuca się tak w oczy jak mi się wydawało.
slawek81

Postautor: nikitaa » 10 kwie 2018, 9:19

Zgadzam się, meble na wymiar to super sprawa, miałam podobnie ale z biurem. Skosy, niewymiarowe ściany itd no i żadne meble nie pasowały dobrze. Więc zamówiłam na wymiar. KJK bardzo rzeczowo podeszli do sprawy i mam teraz meble super pasujące do biura :D
nikitaa

Postautor: Kejlor » 25 kwie 2018, 12:43

bałem się urządzania mieszkania, bo to moje pierwsze mieszkanie ale kumpel mi doradził sklep homedome.pl :) postanowiłem pójść za radą kumpla, bo widziałem jego mieszkanie i bardzo mi się podoba i dobrze zrobiłem :D sporo rzeczy do mieszkania tam kupiłem i już końcówka tylko została ;)
Kejlor

Postautor: Selfer » 25 kwie 2018, 20:23

My urządzając nowy dom mieliśmy bardzo dużo rzeczy z poprzedniego mieszkania. Dlatego też wynajęliśmy firmę transportową wiki aby nam wszystko przewiozła. Spisali się na medal.
Selfer

Postautor: zyrafcio » 25 kwie 2018, 21:18

Moja kobieta na całe szczęście zajmuje się takimi rzeczami. Ma do tego lepsze wyczucie niż ja.
W internecie czai się niewiarygodna liczba zbuków. (...) Wirtualny, anonimowy atak oczyszcza takiego zbuka i daje mu siłę do dalszego działania. Naładował akumulatory, popił świeżej krwi i zatankował wredność.
Awatar użytkownika
zyrafcio

Postautor: egi » 02 maja 2018, 14:13

A na jakie oświetlenie postawiliście w salonie i kuchni?
egi

Postautor: jelonek44 » 10 maja 2018, 9:42

Powiem szczerze, że ja to jestem na razie na etapie budowy domu, ale muszę się pochwlaić razmem z mężem podjęliśmy decyzję o zamontowaniu instalacji fotowoltaicznej. Generalnie polecam każdemu, O taką dokladnie: - oze-biomar.pl/instalacje-fotowoltaiczne wiemy, że to bardzo duża oszczędność.
jelonek44

Postautor: martaes » 06 lip 2018, 9:46

Przy urządzaniu mieszkania zwracałam dużą uwagę na jakość światła, zainwestowałam o w ledy active jeta, super się sprawdzają i dają naprawdę dobrej jakości naturalne światło.
martaes

Poprzednia