Wybór elektronarzędzi

Jak zrobić remont kuchni, łazienki, pokoju.

Wybór elektronarzędzi

Postautor: Ares » 29 mar 2018, 19:10

Korzystał juz ktoś ze sprzętu AEG? Chodzi o wiertarko - wkrętarki. Widziałem w sklepie te akumulatorowe (18V), trzymałem w ręku i dobrze leżą. Pytanie tylko czy są wytrzymałe i nie ma problemów z serwisem?
Ares
 

Re: Wybór elektronarzędzi

Postautor: Mirek » 29 sie 2018, 16:24

AEG ma dobre sprzęty. W firmie, w której pracuję w większości korzystamy z tego sprzętu. Akumulator jest wytrzymały, to na pewno coś znacznie wygodniejszego niż praca na kablu. Nadaje się do częstej pracy, więc powinieneś być zadowolony.
Mirek
 

Re: Wybór elektronarzędzi

Postautor: frek » 27 lis 2018, 21:56

mam od aeg swiertarko-wkrętarką z udarem, dokładny model to BS14G3 LI-202C. Służy mi dobrze już kilka miesięcy, używam w mojej stolrni, na pewno zaletą jest ot że nie ma kabla, już tam ię przyzwyczaiłem do niej że częsiej używam niż tej podłćzaniej do prądu, tak mi po prostu wygodniej. A sprzęcik dobrze wykonany i barzdzo solidny
frek
 

Re: Wybór elektronarzędzi

Postautor: Gedziu » 31 sty 2019, 13:59

Fakt, leżą dobrze w ręku, przez co nadają się do długotrwałej pracy, bo tak nie męczą rąk. U mnie ze sprżetów AEG korzysta kilka osób i nie ma problemów z wytrzymałością, bo sprzęt jest dobrze wykonany. Jeżeli chodzi o serwis, to na stronie ze sprzętem AEG jest bezspośredni kontakt do serwisu i opisane, co trzeba zrobić.
Gedziu
 

Re: Wybór elektronarzędzi

Postautor: migo » 23 lut 2019, 19:49

a gdzie kupujeciie elektronarzędzia? Widziałem na narzedzia.pl że mają dużo z AEG urządzeń, potrzebuję gwoździarki na cito.
migo
 


  • Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Porady dla remontujących mieszkanie

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]


» Tu dostaniesz chwilówkę bez BIK! «