Kuna na poddaszu

Rośliny w domu i ogrodzie.

Kuna na poddaszu

Postautor: desperacyjny » 01 maja 2017, 10:50

Od kilku dni na poddaszu u nas w domu zagnieździła się kuna. Spoko- niby nie groźne zwierzę ale robi dużo szkód i strasznie hałasuje akurat w nocy! Jak się z nią uporać kiedy nie daje się złapać??
desperacyjny

Re: Kuna na poddaszu

Postautor: barbarka » 01 maja 2017, 11:05

Kup pułapkę żywołowną. U nas pomogło bardzo szybko tylko uważaj żeby koty się w nią nie złapały :P Jak nie wiesz gdzie to polecam rmax.com.pl bo tam jest fajny wybór i niskie ceny. Skuteczniejszego sposobu nie ma :)
barbarka

Postautor: odpowiadam » 25 maja 2017, 11:47

Relacji ciąg dalszy. Kuna nadal hałasuje. Mąż próbował już prawie wszystkiego i dalej nie dała się złapać. Pułapkę zamówiliśmy- od rana stoi na poddaszu i czeka na ofiarę. Mam nadzieję, że jutro będzie po sprawie !!
odpowiadam

Postautor: aniela » 08 sty 2018, 9:34

Miałam kiedyś na działce przeprawę z tymi zwierzątkami i pomógł mi produkt w postaci koncentratu służący do zniechęcenia kun do przebywania na dachu, strychu itp Zakupiłam go w sklepogrodniczy.pl Zadziałał bo kuny po jakimś czasie się wyniosły
aniela

Postautor: Danir » 12 maja 2018, 19:19

U mnie zadziałała dopiero trutka na szczury w dużej ilości, w mięsku mielonym - brutalne ale skuteczne
Danir