Gdzie kupić stylowe meble do ogrodu

Rośliny w domu i ogrodzie.

Re: Gdzie kupić stylowe meble do ogrodu

Postautor: Olga » 18 lis 2017, 0:04

Duży wybór ciekawych modeli ławek do ogrodu znajdziesz artbud.pl/pl/c/Lawki-zeliwne-i-stalowe/385 Dobra jakość w rozsądnej cenie.
Olga

Postautor: Albinos » 15 kwie 2018, 11:47

W ogrodzie opłaca się robić różne instalacje koło domu na przykład taką - oze-biomar.pl/kolektory-sloneczne z kolektorami, one pozwalają na dużą oszczędność przy prowadzeniu domu no i w sumie sa tez bardzo modne.
Albinos

Postautor: Astronom » 22 cze 2018, 6:27

Samemu można zrobić z palet.
Astronom

Postautor: Mcasinka » 06 sie 2018, 12:23

Dokładnie jestem takiego samego zdania. Samemu pozbijac z palet albo nawet z desek. U nas tyle tego zostało po budowie, wiec zbudowalismy swoje wyposazenie lacznie z domkiem dla synka, ktory maz konczyl jeszcze w tym roku i malowal tym nowym impregnatem luxdecor njord na fajny typowo skandynawski odcień żółci czy musztardy. Tak jest i taniej i efekt jest dokladnie taki jaki sie chce uzyskac. A i drewniane meble sluza latami
Mcasinka

Postautor: marix34 » 15 sie 2018, 18:48

Dla mnie fajnymi, stylowymi meblami ogrodowymi będa meble żeliwne, a takie kupisz np. w solidusodlewnia.pl . Moja kumpela u nich zamawiała i była bardzo zadowolona z otrzymanej jakości. Do tego, zamówienie dotarło szybciej niż się spodziewała:)
marix34

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak pielęgnować kwiaty i ogród