Firma projektująca ogród?

Rośliny w domu i ogrodzie.

Re: Firma projektująca ogród?

Postautor: etylina » 11 sty 2017, 6:55

A nie lepiej puścić wodze własnej fantazji? :D Tak czy siak firma to wiadomo pełen profesjonalizm i jeżeli znajdziemy fajną to faktycznie efekt jest świetny. Ja u siebie sama projektowałam bo zawsze lubiłam takie rzeczy i chyba nie wyszło najgorzej. Ogrodzenie tak jak ktoś wyżej napisał- najlepiej siatka PCV zwykła. U nas ogród duży więc tutaj nie było żartów. Wszystkim zajmowała się firma Pro Ogrodzenia bo po pierwsze cennik fajny a po drugie szybki czas realizacji a nam zależało na czasie :)
etylina

Postautor: as777 » 29 maja 2017, 6:17

Ja akurat ogród sobie sama zrobiłam prawie, no z drobna pomoca koleżnaki która ma taką firmę, ale ona akurat podsuwała mi fajne akcesoria do ogrodu, np. ledco.pl/70-kule-ogrodowe takie klue ogrodowe, mi się mega podobają, stanowią taki nowoczesny akcent!
as777

Postautor: mucha55 » 21 cze 2017, 10:28

My z żoną projekt i wykonanie powierzyliśmy firmie: ogrodexpert.pl. Dzięki temu mamy teraz piękny ogród, którego wszyscy nam zazdroszczą .
mucha55

Postautor: krysk » 31 lip 2017, 7:15

Ja też zainspirowałam oświetleniem ! ledco.p l/swiecace-kule/1902-lampa-clouds-polkula-60cm.html Myślałam żeby ich kupić i ustawić je przy oczku
wodnym! Myślicie, że to dobry pomysł?Czy wziąć mniejsze?
krysk

Postautor: linka0 » 08 wrz 2017, 4:44

Ja korzystałam z firmy: ogrodexpert.pl/ bardzo fajna profesjonalna firma, która pięknie stworzyła mi ogród pod wszystkie moje wymagania oraz potrzeby. Mam i część relaksacyjną, część dla dzieci, wszystko na prawdę super!
linka0

Postautor: groszka02 » 26 sie 2018, 14:36

W ogrodzie przyda sie profesjonalne, a zarazem estetyczne i pomysłowe ogrodzenie:) Proponuję skorzystanie ze wsparcia pulvermet.pl/ogrodzenia-metalowe-szczecin - robią świetne metalowe ogrodzenia, bramy i balustrady.
groszka02

Postautor: Buśka » 11 paź 2018, 17:47

etylina pisze:Ogrodzenie tak jak ktoś wyżej napisał- najlepiej siatka PCV zwykła.

No co Ty :/ Przecież taka siatka wygląda tandetnie i nie jest trwała... Wiem bo sama miałam ogrodzenie z siatki i zależało mi na pozbyciu się jej jak najprędzej bo wszystko szpeciła... Teraz mam ogrodzenie modułowe firmy joniec i wygląda to należycie. Ogrodzenie jest tak jak dom inwestycją na lata więc musi być porządne.
Buśka

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak pielęgnować kwiaty i ogród