Kuna na poddaszu

Rośliny w domu i ogrodzie.

Kuna na poddaszu

Postautor: desperacyjny » 01 maja 2017, 10:50

Od kilku dni na poddaszu u nas w domu zagnieździła się kuna. Spoko- niby nie groźne zwierzę ale robi dużo szkód i strasznie hałasuje akurat w nocy! Jak się z nią uporać kiedy nie daje się złapać??
desperacyjny

Re: Kuna na poddaszu

Postautor: barbarka » 01 maja 2017, 11:05

Kup pułapkę żywołowną. U nas pomogło bardzo szybko tylko uważaj żeby koty się w nią nie złapały :P Jak nie wiesz gdzie to polecam rmax.com.pl bo tam jest fajny wybór i niskie ceny. Skuteczniejszego sposobu nie ma :)
barbarka

Postautor: odpowiadam » 25 maja 2017, 11:47

Relacji ciąg dalszy. Kuna nadal hałasuje. Mąż próbował już prawie wszystkiego i dalej nie dała się złapać. Pułapkę zamówiliśmy- od rana stoi na poddaszu i czeka na ofiarę. Mam nadzieję, że jutro będzie po sprawie !!
odpowiadam

Postautor: aniela » 08 sty 2018, 9:34

Miałam kiedyś na działce przeprawę z tymi zwierzątkami i pomógł mi produkt w postaci koncentratu służący do zniechęcenia kun do przebywania na dachu, strychu itp Zakupiłam go w sklepogrodniczy.pl Zadziałał bo kuny po jakimś czasie się wyniosły
aniela

Postautor: Danir » 12 maja 2018, 19:19

U mnie zadziałała dopiero trutka na szczury w dużej ilości, w mięsku mielonym - brutalne ale skuteczne
Danir

Postautor: koperekzielony » 21 mar 2019, 10:05

Mnie to dziadostwo wlazło pod maske
koperekzielony

Postautor: AdamPGA » 21 mar 2019, 11:11

Znajomy miał, masakra podobno. Przejeżdżali eksperci kombinowali, nic nie pomagało. On sam siedział i pilnował, żeby ją przyuważyć w nocy w dzień. Nic, aż w końcu sama znikła, ale to nie znaczy, że już nigdy nie wróci.

Postautor: wfefer » 26 mar 2019, 17:34

Jeśli chodzi o szkodniki czy takie zwierzaki co uciec nie chcą, polecam firmę DDD, u mnie były to szczury, szybko zaradzili i problemu nie było. Warto sprobować:O
wfefer

Postautor: mario312 » 31 mar 2019, 21:42

Miałem na poddaszu kuny i najlepiej mi się sprawdził odstraszacz kunagone.pl . Zawiesiliśmy 4 woreczki, stacza to na pół roku, a kosztuje grosze. Nie musiałem ciągnąć tam prądu, a zawartość jest naturalna, więc nie śmierdzi jak niektóre trutki.
mario312

Postautor: górnolotna » 25 cze 2019, 8:00

Ja mam podobny problem z kunami...ostatnio przegryzły kabel w samochodzie. Muszę kupić odstraszacz, który polecacie. :)
górnolotna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak pielęgnować kwiaty i ogród