Jaka dobra i tania kosiarka do koszenia trawnika

Rośliny w domu i ogrodzie.

Jaka dobra i tania kosiarka do koszenia trawnika

Postautor: ve321 » 23 cze 2017, 5:53

jakim sprzętem kosicie trawnik? mm teraz starą kosiarkę elektryczną ale mam jej serdecznie dośc, kabel sie plącze, kosz się rozleciał i koszę bez kosza, czy warto dokupić do kosiarki podkaszarkę lub kosę? jaka kosiarka nie zrujnuje budżetu?
ve321

Re: koszenie trawnika

Postautor: jaog » 25 lip 2017, 0:58

poszukaj czegoś w ofercie ryobi, modeli mają sporo i kosiarek i podkaszarek. Ja mam spalinową własnie tej marki i śmialo polecam, moja ma spory kosz i też prawie sama jedzie, bo ma jakiś tam napęd który sam praktycznie jedzie tylko trzeba pilnować żeby nie wjechała nie tak gdzie trzeba, łatwy ma rozruch, nie trzeba się szarpać żeby odpalić, podkaszarkę planuję niedługo kupić i tez myśłe o ryobi
jaog

Re: koszenie trawnika

Postautor: mrslola » 09 sie 2017, 4:10

Na szczęście od koszenia trawnika jest mój mąż. Bardzo dobrze się realizuje w tym temacie. ja jestem od wyglądu ogrodu całego. od wymyślania. Ostatnio wymyśliłam coś fajnego: ledco.pl/podswietlane-meble/491-kostka-quadrum-xl.html , taki super oświetlenie ogrodu! nowoczesne, ładne, estetyczne!
mrslola

Re: Jaka dobra i tania kosiarka do koszenia trawnika

Postautor: ixi77 » 09 sie 2017, 8:13

Trawnik i ogród wymaga dużo pracy! ja ie lubię takich rzeczy wolę pozostawić to specjalistom takim jak ogrodexpert.pl/. dzięki nim mam pewność, że mój ogród jest zadbany i w najlepszej kondycji!
ixi77

Postautor: kama99 » 08 wrz 2017, 4:46

a aj cały czas pielęgnuję swó trawnik, teraz juz liście zaczynają spadać, troche mi to psuje plany bo cześciej musze to ogarniac, ale już w tym tygodniu wypróbuję z ryobi taki odkurzacz ogrodowy który może albo zasysać albo zdmuchiwać wiec moze to być o wiele wygodniejsze niż używanie grabi i machanie nimi non stop, a późiej tlyko ręce i kręgoslup człowieka boli ;/
kama99

Postautor: jelonek44 » 20 wrz 2017, 5:02

Też uważam, że pewne rzeczy i zadania są dla specjalistów,ja też korzystam z ogrodexpert. dla mnie wszystko idealnie robią. bardzo fajnie dbają o cały ogród.
jelonek44

Postautor: yolo33 » 19 lis 2017, 9:58

Dobra i tania to raczej nie idzie w parze. Jak masz większą działkę, to się umordujesz takim najtańszym sprzętem. Zainwestowałem w robota koszącego wiper premium i jestem zadowolony, bo to duża oszczędność czasu. Jest tak zaprogramowany, że sam pilnuje długości trawy i ją przycina do określonego poziomu. Zwłaszcza w te największe upały doceniałem jego pracę.
yolo33

Postautor: Astronom » 29 kwie 2018, 21:49

Popieram przedmówcę. Jeśli chodzi o kosiarkę to tylko większą z napędem. A jak masz jeszcze w domu ogrodnika z hoplem to licz sie z tym, że przednie koła skrętne też się przydadzą. Bo ja mam teraz rabatki w kształcie esów floresów, które obkosić to tragedia.
Astronom

Postautor: Danir » 12 maja 2018, 19:17

najtaniej wychodzi koza, tylko czasem trzeba wydoić:)
Danir

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak pielęgnować kwiaty i ogród