Firma projektująca ogród?

Rośliny w domu i ogrodzie.

Firma projektująca ogród?

Postautor: bezedurka » 13 maja 2013, 16:46

Znalazłem w sieci w ostatnim czasie ciekawą ofertę: manufaktura-zieleni.pl i zastanawiam się czy z niej nie skorzystać.
Muszę przyznać, że mój ogród po tegorocznej długiej zimie nie wygląda zbyt dobrze i totalnie nie mam czasu ani pomysłów jak doprowadzić go do jako takiego porządku.
Zdjęcia i oferta wydaje się zachęcająca. Myślicie, że warto?
bezedurka

Re: Firma projektująca ogród?

Postautor: Mish » 24 maja 2013, 10:33

Szczerze mówiąc zatrudnienie takiej firmy odebrałoby mi całą frajdę! Jest tyle fajnych dodatków do ogrodów i takie gatunki roślin, że samodzielne projektowanie to czysta przyjemność. Ot, dla przykładu - taką pergolę uroczą ostatnio wypatrzyłam w Andrewexie, żeby moja babcia staruszka miała miłe miejsce do czytania w ogrodzie. A jest tam wiele takich miłych rzeczy.

Obrazek
Mish

Postautor: kristal » 13 cze 2013, 16:35

super pergola, ja od lat sama pielęgnuje swój ogród, sama sobie projektuje, metodą prób i błędów. może nie jest rewaluacją ale jest mój własny :) muszę nad trawnikiem popracować :)

Kilka fotek w temacie mój ogród
kristal

Postautor: Mish » 26 cze 2013, 16:01

Dziękuję :) Może w takim razie pokażę Ci skąd ją wzięłam http://sklep.andrewex.com.pl/architektura-ogrodowa. Muszę przyznać, że znalazłam tam naprawdę wiele skarbów do swojego zielonego królestwa :)
Mish

Postautor: beataa_1976 » 15 wrz 2014, 7:13

ja się oddałam w ręce specjalistów :) mm ogród i dom :) zrobili mi ogród i ogrodzenie :) i super wygląda
beataa_1976

Postautor: Rota » 27 paź 2014, 11:03

zawsze jest pewniej oddać się w ręce specjalistów :) ja zrobiłam sobie tylko grządkę z tyłu domu, parę warzywek, trochę owoców, nawet mój tato kilka drzewek zasadził :) natomiast z przodu domu i po bokach ogrodem zajęli się fachowcy z RFstudio - tyle odmian, rodzajów roślin, które mi pokazali... w życiu by człowiek nie pomyślał, że tyle może ich być :D dlatego polecam serdecznie, są niezawodni.
Rota

Postautor: Miłoszka » 23 sty 2015, 21:36

Ja na razie czekam na projekt nawadniania / http://nts.tanake.com.pl/
- mam już projekt ogrodu, na tej podstawie chce nawadnianie
Mam wielki i dość skomplikowany ogród z wielkim skalniakiem, warzywniakiem i szklarnią
Jest oczko wodne
powoli będziemy go realizować
Miłoszka

Postautor: curanos » 04 mar 2015, 17:07

Widziałem kiedyś taką firmę. Cudownie zaaranżowała ogród w programie.
Tylko to był program z USA. Nie wiem czy istnieją takie w Polsce. Ale może są. Tylko na początku doradzam sprawdzenie portfolio.
curanos

Postautor: elka » 26 mar 2015, 13:40

Ja osobiście każdemu z ręką na sercu mogę polecic firmę http://www.w-moim-ogrodzie.pl/ !! Są fenomenalni! Nie tylko projektuja ogród ale także pomagaja w jego prowadzeniu!
elka

Postautor: betty » 26 mar 2015, 14:27

Nie wiem skąd jesteście ale jeśli z okolic Krakowa, to mogę polecić fachowców z firmy wertykalne.pl. Wykonali dla mnie ogród japoński <3 Słyszałyście o takim egzotycznie brzmiącym cudzie ? ;-) ja do rok temu nie miałam pojęcia co to jest a teraz mam to pod domem
betty

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak pielęgnować kwiaty i ogród