Firma projektująca ogród?

Rośliny w domu i ogrodzie.

Re: Firma projektująca ogród?

Postautor: Chi_Po » 23 sty 2016, 18:18

margaret86 pisze:
> A ja z kolei polecam rock & flower studio http://rfstudio.pl/.
> Indywidualnie podchodza do kazdego klienta, stosuja na prawde oryginalne
> rozwiazania i ogród w ich wykonaniu naprawde robi wrażenie ;)

tez z nich korzystalam i wlasnie chcialam o nich napisac :D bardzo mi sie podoba ich kreatywnosc i profesjonalne podejscie do projektu. Takich fachowcow ze swieca szukac
Chi_Po

Postautor: Akacja » 01 lut 2016, 7:53

planuje zrobić cos oryginalnego w sowim ogrodzie... mianowicie nad wejściem z ogrodu, przez taras do domu chcę zrobic szlane zadaszenie, zamiast standardowych plastików czy drewna... I juz nawet kontaktowałam sie z taka firma http://linealsystem.eu/, troszkę o niej poszukałam w inetrnecie. Bradzo ja wszyscy polacają.
Akacja

Postautor: Kiszkaa » 09 kwie 2016, 0:39

U mnie spisała się firma z Gliwic, zaprojektowali mi dobrze ogrod, sporo przestrzeni i piekne rosliny. Z tego co pamietam, to maja swoja strone designoff.com.pl i realizuja projekty na terenie calego kraju, takze calkiem spoko
Kiszkaa

Postautor: wanessa » 26 kwie 2016, 17:58

Ja przy projektowaniu ogrodu radze pomyśleć o nawadnianiu :) Mega ułatwia to pielęgnacje ogrodu i oszczedza dużo wody także koszty szybko się zwracają.
Mi projekt robiła firma Tanake i mogę polecić :D https://nts.tanake.com.pl/
wanessa

Postautor: laletka » 21 cze 2016, 8:32

mnie ogród projektowali Rock & Flower Studio i jestem bardzo zadowolona z efektów a sama na 100% bym tego tak nie zrobiła bo połowy tych roślin to nawet nie znałam
laletka

Postautor: Felka1 » 06 wrz 2016, 13:54

Widzę że Rock & Flower Studio są popularni :P i bardzo dobrze bo naprawdę są dobrzy w tym co robią, mój ogród też robili i tak się podoba że kilku znajomym dawałam na nich namiary ;)
Felka1

Postautor: Elka1 » 26 wrz 2016, 22:38

Nie zapomnij o fajnym ogrodzeniu po zrobieniu super ogrodu ;) najlepiej z siatki, żeby było go widać ;) ja się na takie zdecydowałam, ogród wydaje się większy no i wszyscy go mogą podziwiać :P firma Troko robiła, jestem bardzo zadowolona ;)
Elka1

Postautor: malei87 » 04 gru 2016, 16:08

A tak pytaliście o firmę z Warszawy to Ogrody A&J. Dla mnie wykonywali projekt ogrodu japońskiego + wykonawstwo. Właśnie robotę załatwili przede wszystkim terminowo – co jest teraz rzadko spotykane w branży.
malei87

Postautor: dobranskyy » 05 gru 2016, 11:31

malei87 pisze:A tak pytaliście o firmę z Warszawy to Ogrody A&J. Dla mnie wykonywali projekt ogrodu japońskiego + wykonawstwo. Właśnie robotę załatwili przede wszystkim terminowo – co jest teraz rzadko spotykane w branży.

No dokładnie jest tak, jak mówisz. Lepiej przy takim ogrodzie zatrudnić dobrą firmę, niż męczyć się samemu. Wiadomo, dobry ogród to inwestycja i tak to trzeba traktować.
dobranskyy

Postautor: malei87 » 05 gru 2016, 11:48

My dokładanie tak to potraktowaliśmy. Stąd decyzja o zatrudnieniu Ogrody A&J. Pomoli nam wszystko ustalić, zrobili nawadnianie, oświetlenie, dobrali rośliny powiedzieli jak o nie dbać. To duży plus. Samemu to jest niedoogarnięcia.
malei87

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak pielęgnować kwiaty i ogród