Biuro w domu - jakie meble kupić ?

Funkcjonalne i ładne mieszkanie.

Re: Biuro w domu - jakie meble kupić ?

Postautor: errt » 07 lis 2017, 22:26

Ścianka mobilna zawsze moze sie przydać. BArdzo dobre mają na sowan.pl :)
errt

Postautor: Metodo » 12 lut 2018, 18:35

Jeśli chodzi o meble to trzeba się dobrze zastanowić. Często przyjmuję moich klientów w domu (prowadzę komis), więc stwierdziłem, że nie warto zdawać się na mój wątpliwy gust, ale zaangażować w projekt biura porządnego projektanta. Tak się złożyło, że nie miałem żadnego wykonawcy, więc szukałem projektanta, który mi swoją wizję wykona. I tak trafiłem do biura DD Projekt i suma sumarum jestem zadowolony. Biuro wyszło elegancko, ale bez przesady - trochę luzu w tym biznesie jest wskazane. Przenosi z domu do całkiem innego świata - i o to właśnie chodziło.
Metodo

Postautor: Jacek Machoń » 11 mar 2018, 10:27

Moja żona skorzystała z normalnego biurka i komputera - nic więcej nie jest potrzebne, bo i klienci internetowi. Poszła jednak w stronę oddzielenia swojego biura od pomieszczenia, w którym są jeszcze inne badziewia. Wzięliśmy ścianę działową mobilną od sowana i stworzyliśmy jej takie małe, przytulne wyciszone pomieszczenie.
Jacek Machoń

Postautor: selina » 15 mar 2018, 14:56

Jeśli w biurze będą przyjmowani klienci, to lepiej chyba je urządzić sensownie... Moja siostra zamawiała meble na wymiar w firmie KJK i z tego co wiem to wyszło fajnie, zrobili to tak, że i klienci zadowoleni, i siostra :D
selina

Postautor: cora989 » 10 kwie 2018, 9:10

Też zamawiałam u KJK i sobie chwalę, dobra jakość i wykonanie, fajnie się sprawdzają w biurze :)
cora989

Postautor: Noway » 29 kwie 2018, 23:45

Na pewno przyda ci sie jakaś szafka, półki itd. Ostatnio trafiłem na meble od firmy Meblomaster i muszę przyznać, że sprawdzają się bardzo dobrze - są solidne i ładnie wykonane, więc jak najbardziej polecam.

Ostatnio przesunięty w górę 29 kwie 2018, 23:45 przez: Anonymous.
Awatar użytkownika
Noway

Poprzednia