Jakie oświetlenie wybrać?

Funkcjonalne i ładne mieszkanie.

Re: Jakie oświetlenie wybrać?

Postautor: ganna » 05 lut 2018, 6:58

A podobają Wam się żarówki Edisona? Moim zdaniem to najlepszy sposób na oświetlenie.
ganna

Postautor: Darias » 23 lut 2018, 23:04

Lubię ciekawe oświetlenie, dobrze że teraz jest taki fajny wybór i można kupić naprawdę ładne lampy. Ostatnio zmienialiśmy lampę w korytarzu i nową kupowałam w eko-olkusz.pl i fajnie trafiłam, idealnie w moim stylu, taki lekki industrial.
Darias

Postautor: Saviol » 24 lut 2018, 9:30

Ja generalnie rzecz biorąc jestem zdania, że w tego typu tematch najlepiej jest radzić się specjalistów. Dzięki temu uda nam się ustrzeć przed wieloma problemami...
Strach tnie głębiej niż miecze.
Awatar użytkownika
Saviol

Postautor: Jasmen » 25 lut 2018, 11:42

Ja biorę pomysły na takie rzeczy po prostu z internetu. Dużo jest gotowych projektów z których można podkraść pomysł.
Człowiek, który zgadza się ze wszystkim, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał.
Awatar użytkownika
Jasmen

Postautor: egi » 02 maja 2018, 13:51

Mnie się bardzo podobają lampy z efektem 3 D activejeta, zastanawiam się tylko czy kupić wiszącą czy stojącą, a może nawet dwie...
egi

Postautor: werka » 01 cze 2018, 13:38

Właśnie te activejety mają fajny design, na dodatek mają naturalną barwę światła to warto mieć takie w swoim domu
werka

Postautor: agaludka » 20 cze 2018, 7:50

oświetlenie Led z activejet jest równoznaczne z energooszczędnością. Obecnie coraz częściej i w coraz większym zakresie stosuje się właśnie to rozwiązanie. Osobiście polecam.
agaludka

Postautor: gabi » 06 lip 2018, 9:21

oświetlenie Led z activejet jest v energooszczędnoście. Coraz częściej i w coraz większym zakresie stosuje się właśnie to rozwiązanie.
gabi

Poprzednia