Jaki materac?

Funkcjonalne i ładne mieszkanie.

Re: Jaki materac?

Postautor: liliii » 25 lip 2017, 1:47

Dzięki wielkie za polecenie strony krodi.pl! Fakycznie super wybór tam jest :)
liliii

Postautor: zaneta » 11 wrz 2018, 10:23

Mega wygodny materac, za którym mega długo się rozglądaliśmy ostatecznie kupiliśmy od NAP NAP z serii NAP Cloud. Co jak co ale dobry materac to podstawa biorąc pod uwagę fakt, że łóżku spędzamy znaczną część naszego życia. Z tym nam się udało i trafiliśmy w dziesiątkę. Kolejnym plusem jest to, że produkują je w Polsce ze sprawdzonych materiałów.
zaneta

Postautor: anela » 04 paź 2018, 12:51

O tak, samo łóżko nie wystarczy. Nam udało sie kupić i jedno i drugie na mebledoktor24.pl, jeszcze nam pomogli wybrać. My postawiliśmy na drewniane łózko i kieszeniowy materac. Doskonale nam sie śpi, dosłownie jak te niemowlaczki, a to dobry sposób na udany każdy dzień.
anela

Postautor: aga920207 » 08 paź 2018, 10:43

Ja od ponad roku śpię na materacu polskiej firmy Valde i jestem bardzo zadowolona. Specjalizują się oni w produkcji materacy ortopedycznych, dlatego tak świetnie dopasowują się do ciała. Kupiłam materac ortopedyczny ponieważ miałam problem z częstymi bólami kręgosłupa spowodowanymi nieprawidłowym uciskiem i podczas wizyty u fizjoterapeuty polecił mi on właśnie taki materac. valde.pl/materace/
aga920207

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak modnie urządzić mieszkanie