Dobra płyta indukcyjna

Funkcjonalne i ładne mieszkanie.

Dobra płyta indukcyjna

Postautor: Mucha » 08 maja 2019, 17:55

Szukamy z małżonką moją szanowna dobrej płyty indukcyjnej do naszej kuchni, ale szukamy czegos dobrego co nie zepsuje się nam tuż po gwarancji. Ma ktoś jakieś doświadczenia w tej dziedzinie, że tak powiem?
Mucha

Re: Dobra płyta indukcyjna

Postautor: Orina » 20 maja 2019, 23:53

Moi rodzice mają od lat Electroluxa i dlatego ja też zdecydowałam się na płytę właśnie tej firmy. Jestem zadowolona, bo mam wszystkie funkcje, na których mi zależało. Podczas gotowania mogę zablokować przyciski sterujące (sprawdza się przy dzieciakach). Chwalę sobie funkcję Eco timer - czyli używania ciepła resztkowego do gotowania:)
Orina

Postautor: cola » 24 maja 2019, 8:25

No właśnie też się zastanawiam nad Electroluxem. Tylko widzę, że oni mają trzy różne linie tych płyt i zupełnie nie wiem o co w nich chodzi. Umiesz coś w skrócie na ten temat powiedzieć? :)
cola

Postautor: Mucha » 27 maja 2019, 17:35

Ja kupiłem ostatnio indukcję electroluxa właśnie, dokładnie 800 SENSE SenseFry. W obsłudze jest bardzo prosta, ma wiele funkcji ułatwiających życie. Zadowolony jestem.
Mucha

Postautor: marcella » 30 maja 2019, 22:41

Fakt, że Electrolux ma calkiem niezły wybór. Sama niedawno zmieniałam i wziełam płytę zintegrowaną z okapem :) Jak dla mnie takie Hob2Hood daje komfort i dużą wygodę.
marcella

Postautor: Tinny » 01 cze 2019, 7:59

[quote="marcella"]Fakt, że Electrolux ma calkiem niezły wybór. Sama niedawno zmieniałam i wziełam płytę zintegrowaną z okapem :) Jak dla mnie takie Hob2Hood daje komfort i dużą wygodę.[/quote]

Tzn okap jest połączony z płytą? Nie wiedziałam, że takie nowości są w ogóle na rynku. Niestety dużo osób włącza okap jak już jest za późno. Jak zapachy już się rozejdą i ciezko się ich pozbyc. Taka opcja jak to Hob2Hood mogłoby się u mnie nieżle sprawdzic.
Tinny

Postautor: kajtek » 02 cze 2019, 3:53

Mnie taka opcja całkowicie wkręciła i jak tylko robiliśmy remont kuchni postawilem na taką opcję. Mamy okap Electrolux EFV90657OK. Poza sama tą funkcją ma też oświetlenie LED co jest wygodne. Działa w opocji 550 m3/h więc całkiem nieźle radzi sobie z moją kuchnią która jest połączona z jadalnią.
kajtek

Postautor: franka » 25 cze 2019, 8:11

A jest głośny? Ja mam kuchnie otwartą na salon i zależy mi, zeby okapu nie było za bardzo słychać
franka

Postautor: Selena » 25 cze 2019, 19:52

[quote="franka"]A jest głośny? Ja mam kuchnie otwartą na salon i zależy mi, zeby okapu nie było za bardzo słychać[/quote]

Jak się załacza na najniższej mocy to jest dla mnie prawie niesłyszalny w kuchni, a co dopiero w salonie. Myślisz nad taką opcją Hob2Hood ?
Selena

Postautor: ajtmann » 27 cze 2019, 20:48

U nas mamy indukcję electroluxa 600 FLEX Infinite i sprawdza się bardzo dobrze. W obsludze jest ona mega intuicyjna.
ajtmann

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak modnie urządzić mieszkanie