Minimalistyczne wnętrze

Funkcjonalne i ładne mieszkanie.

Re: Minimalistyczne wnętrze

Postautor: Kasia lange » 20 cze 2018, 13:37

Ja mam minimalistyczną łazienkę. Nie znosze nic przesadzonego. Moze tez dlatego ,ze sama się w takim domu wychowałam i patrząc z perspektywy czasu, zwyczajnie nie podoba mi się to jak urządzała mieszkanie moja mama. Co do łazienki to np lubie proste , klasyczne meble, które kupiłam od producenta KFA Armatura Kraków.
Kasia lange

Postautor: wanda f » 14 lut 2019, 14:12

Minimalizm nie jest taki zły, ma całkiem sporo plusów. Szczerze to pdobają mi się takie wnetrza i kto wie, może i swoje mieszkanie tak urządzę.
wanda f

Postautor: Sinead » 11 kwie 2019, 8:17

Tez lubie wnętrza minimalistyczne. Ale jednak tak powinno wszystko byc skomponowane by jednak mimo wszystko ociepliło wnętrze. jak chociażby kominek w salonie- wiele widziałam na Kratki.com. Bardzo duzy wybór kominków.
Sinead

Postautor: bielinka » 30 kwie 2019, 11:03

Minimalizm to najlepszy pomysł, bo pomyśl sam - nawet jak się moda na wnętrza pozmienia, to będziesz miał świetną bazę pod małe zmiany i być może nie trzeba będzie wymieniać wtedy wszystkiego. Dla mnie to zawsze najlepsze rozwiązanie, ponadczasowe i sprawdzone. W zeszłym roku wymieniałam meble w całym domu właśnie na bardziej minimalistyczne, wyjątkowo się skusiłam na Abra meble i jestem zachwycona. Efekt przeszedł moje oczekiwania, wygląda to świetnie i wiem, że na pewno przez długi czas tego nie ruszę.
bielinka

Postautor: Olga » 02 cze 2019, 18:23

Meble do każdego sklepu znajdziesz w sklepie EDINOS KROSNO. Duży wybór. Przystępne ceny. Wszystko czego szukasz w jednym miejscu.
Olga

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak modnie urządzić mieszkanie