Urządzenie kuchni

Funkcjonalne i ładne mieszkanie.

Re: Urządzenie kuchni

Postautor: Marusza » 07 sie 2019, 14:12

Moja koleżanka własnie ostatnio zakupiła płytę indukcyjną Electroluxa SenseBoil super sprawa, teraz już z kuchni nie wychodzi
Marusza

Postautor: jagoda f » 19 sie 2019, 12:49

Ja też jestem ze swojej zadowolona i nie zamierzam nic zmieniać. Chociaż jedno tak, krzesła te musimy jednak wymienić, bo te które mamy nie wyglądają najlepiej, a jak wiadomo zawsze każdy gość idzie do kuchni i wstyd mi trochę. Z jednej strony eleganckie nowe szafki i stół, które rok temu robiliśmy pod wymiar, a tu stare krzesła ale niedługo już to się zmieni, bo w scandicsofa.pl znaleźliśmy takie, które świetnie wyglądają i fajnie będą się komponować z resztą.
jagoda f

Postautor: Mostka » 02 wrz 2019, 19:53

[quote="Marusza"]Moja koleżanka własnie ostatnio zakupiła płytę indukcyjną Electroluxa SenseBoil super sprawa, teraz już z kuchni nie wychodzi[/quote]

A czy ta płyta ma opcję Hob2Hood? Chciałabym kupić taki okap i szukam do niego płyty godnej polecenia.
Mostka

Postautor: prawiczka » 04 wrz 2019, 11:58

Uwielbiam nowoczesne sprzęty i na pewno w takiej wersji właśnie chciałabym urządzić swoją kuchnię. Ale czytając widzę że jestem bardzo do tyłu :) o takiej opcji Hob2Hood nie słyszalam a planuje wymieć okap. Może faktycznie to coś dla mnie. Electrolux zawsze szedł do przodu z innowacją.
prawiczka

Postautor: kruella » 01 lis 2019, 18:13

Tak, jak ktoś już pisał, z polecenia. Myśmy z meżem bardzo długo szukali wykonawcy naszego domu - pytalismy po znajomych... i zdecydowaliśmy się na DD PROJEKT - zarówno projekt, jak i wykonanie. Bardzo jesteśmy zadowoleni. ;)
kruella

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak modnie urządzić mieszkanie