Odkurzacz do domu

Funkcjonalne i ładne mieszkanie.

Re: Odkurzacz do domu

Postautor: Baffy » 01 cze 2019, 13:39

[quote="zawijak"][quote="Carletka"]Ja mam Electroluxa. Przyznam, że jestem bardzo zadowolona. Jest lekki, nowoczesny i radzi sobie z każdą przestrzenią. Możecie sobie tu podejrzec jak to wygląda electrolux.pl/puref9[/quote]

Mam ten odkurzacz i jestem z niego mega zadowolona. Dodatkowo jak kupisz do 31 maja dostaniesz prezent :) Świetna opcja i kupiłam teraz mamie na dzień matki. Myślę, że będzie mega zadowolona.[/quote]

Świetnie to wygląda. Patrzyłam na ich stronie. Pionowy, więc latwy do przechowywania, lekki, wygodny i na dlugo starcza akumulator. Nawet to podświetlenie szczotki mi się podoba. Może ja bym sobie kupiła jako spóźniony prezent na dzień matki.
Baffy

Postautor: Milka » 12 cze 2019, 14:48

Powiem Wam, że ja ostatnio zachęcona opinią mojej cioci kupiłam samojeżdżący odkurzacz. I uważam, że wynalazca powinien dostać pokojową nagrodę Nobla, bo wreszcie skończyły się kłótnie w domu o odkurzanie:D puszczam go codziennie albo raz na dwa dni i wracam po pracy do odkurzonego, czystego mieszkania. Jak na taki sprzęt to jestem mile zaskoczona, że tak dobrze sobie radzi. Może nie ma ogromnej mocy ssania, ale w moich warunkach domowych (brak zwierząt) to jakoś nie stanowi problemu. A ciocia, która ma psa i dzieci ten odkurzacz radzi sobie równie dobrze. Powierzchnie jakie czyści to ok. 50-70 m2. Sam wraca do stacji dokującej. Nie ma mapowania pomieszczenia, przez co jeździ trochę chaotycznie, ale nie mogę powiedzieć, żeby przez to spisywał się gorzej czy nie sprzątał pewnych miejsc. Ja sobie chwalę:)
Awatar użytkownika
Milka

Postautor: Wijka » 24 cze 2019, 6:13

[quote="Carletka"]Ja mam Electroluxa. Przyznam, że jestem bardzo zadowolona. Jest lekki, nowoczesny i radzi sobie z każdą przestrzenią. Możecie sobie tu podejrzec jak to wygląda electrolux.pl/puref9[/quote]

Bardzo mi się podoba ten sprzęt hm musze zobaczyć w sklepie czy faktycznie jest tak lekki. Mamy w domu wysokie schody pokryte wykładzina i to byloby genialne rozwiazanie do mojego domu. Ten Pure F9 ile czasu może pracowac na jednym naładowaniu?
Wijka

Postautor: patka » 22 lip 2019, 6:05

[quote="Wijka"]
Bardzo mi się podoba ten sprzęt hm musze zobaczyć w sklepie czy faktycznie jest tak lekki. Mamy w domu wysokie schody pokryte wykładzina i to byloby genialne rozwiazanie do mojego domu. Ten Pure F9 ile czasu może pracowac na jednym naładowaniu?[/quote]

Mam ten Pure F9 i jest mega. Odkurzacz na jednym ładowaniu daje mi opcję posprzątanie domu prawie 200 m² powierzchni. Ciężko określić czas ale według producenta jedno ładowanie akumulatora to aż do 60 minut ciągłej pracy.
patka

Postautor: Mcasinka » 27 lip 2019, 10:37

Dla mnie też priorytetem jest lekkość sprzetu. Nie wyobrazam sobie ciągnąć za sobą jakiegos grzmota tym bardziej ze sorry, ale dzieciki tez od malego trzeba uczyc pomagania w domu. Workowy zilan zamawialam online, ale w komentach czytałam ze jest poreczny, lekki i wszedzie sie z nim wejdzie. I rezczywiscie taki jest
Mcasinka

Postautor: Balbinka » 31 lip 2019, 17:00

Czy ten Electrolux Pure F9 to nie ten fajny pionowy który był jakiś czas temu u Pani gadżet? Była wtedy chyba w DD TVN :)
Balbinka

Postautor: Lama » 01 sie 2019, 15:28

Nie wiem, co pani gadżet reklamowała, ale marka jest ok. Sama mam mały, domowy C4 i mi w zupełności wystarcza.
Lama

Postautor: milenna » 02 wrz 2019, 4:38

Też mam ten pionowy Pure F9. Jak go kupowaliśmy to polecił nam Pan w sklepie że sam go ma i używa. Odkąd używam pionowego odkurzacza ciężko byłoby mi się przestawić na inne albo wrócić do workowych. Taki odkurzacz to dla mnie po prostu komfort i wygoda.
milenna

Postautor: Oczko27! » 08 wrz 2019, 20:30

W naszym domu super sprawdza się mały odkurzacz workowy zilan. Kupiony online . Fajny jest ponieważ ma dużą moc nie ma z nim żadnych problemów. Duża moc ssania super wciąga śmieci z dywanów w naszym i pokoju dzieciaków zajmuje mało miejsca ma długi kabel nic wiecej nie potrzeba
Oczko27!

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak modnie urządzić mieszkanie