Domowa pralnia

Funkcjonalne i ładne mieszkanie.

Domowa pralnia

Postautor: welinka » 20 mar 2017, 12:59

Cześć, czy ktoś z was ma wydzielone w domu osobne pomieszenie na pralnie? Sprawdza się takie rozwiązanie? Polecacie? Na co zwrocic uwagę żeby było funkcjonalnie i ładnie? ;)
welinka

Re: Domowa pralnia

Postautor: ewunia » 21 mar 2017, 12:18

Ja mam na piętrze bo tam miałam wolne miejsce i niby jestem zadowolona z samego tego ze ją mam ale chodzenie po schodach z koszem prania zeby wynieść je na dwór to nie był mądry pomysł, wiec jak masz możliwość to zorganizuj ją sobie na parterze
ewunia

Postautor: komando » 21 mar 2017, 13:43

jeśli pralnię z suszarnią masz w odpowiednim miejscu usytuowaną, to jak najbardziej powinno być to dobre rozwiązanie. kolejną rzeczą jest sprawa tego jak dużo masz tego prania i czy fatycznie takie poieszczenie zostanie przez ciebie w pełni wykorzystane
komando

Postautor: HSD Arrow » 27 mar 2017, 12:17

Jeżeli tylko masz taką możliwość, jak najbardziej warto. Wydzielenie osobnego kąta z przeznaczeniem na pranie pozwala zachować porządek i znacznie ułatwia zorganizowanie prania. Pomieszczenie tego typu musi być przede wszystkim funkcjonalne, ale dobrze zadbać też o walory estetyczne. W schludnie i praktycznie urządzonej pralni domowe obowiązki mogą stać się przyjemnością zamiast koniecznością ;) Żeby pralnia jak najlepiej spełniała swoją rolę, warto pomyśleć o kilku szczegółach: zamontowaniu blatu do składania ubrań, zakupie koszy na pranie, ustawieniu szafek na detergenty, znalezieniu miejsca na deskę do prasowania i kilku innych, które szczegółowo opisujemy w naszym artykule: hsd-arrow.pl/s,72,jak-urzadzic-funkcjonalna-domowa-pralnie.html.
HSD Arrow

Postautor: Adrian4 » 23 sie 2018, 12:56

Mi szkoda byłoby przeznaczać pomieszczenia na pralnię. Wolałbym w to miejsce zrobić garderobę. Może lepiej pralko-suszarkę w łazience?
Adrian4

Postautor: Marta2 » 27 sie 2018, 11:16

To prawda, też byłoby mi szkoda pomieszczenia. Świetne pralko-suszarki w dobrych cenach ma Candy. Nie zajmują więcej miejsca od zwykłej pralki. Do tego mają dużo przydatnych funkcji. A dodatkowe pomieszczenie przeznaczyłabym na powiększenie łazienki i wstawiła wannę.
Marta2

Postautor: Likia » 30 lis 2019, 21:22

Ja mam pralkę Electrolux z serii Perfect Care z systemem Ultra Care, która miesza detergent z wodą, zanim dotrze do ubrań. Fajnie to chroni ubrania. Jestem z niej bardzo zadowolona i spokojnie mogę polecić.
Likia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak modnie urządzić mieszkanie