Nowa pralka do 1500 zł

Funkcjonalne i ładne mieszkanie.

Nowa pralka do 1500 zł

Postautor: Gość » 16 lip 2016, 8:17

Stoję przed wyborem pralki do kwoty 1500 zł. Ostatnio interesowałem się tematem pralek 15 lat temu, Pralka działa do dziś dzień, choć zaczęła mi ostatnio jeździć po łazience stąd decyzja o kupnie nowej. Chciałbym uzyskać trochę więcej miejsca w mojej malutkiej łazience, więc skłaniam się ku kupnie pralki Slim (do 45 cm głębokości). Czy możecie coś polecić w tej cenie?
Gość

Re: Nowa pralka do 1500 zł

Postautor: foreke » 18 lip 2016, 9:33

Sporo modeli typu slim ma Candy. Nie patrz się jedynie na grubość pralki ale i pojemność. Obecnie praktycznie każda firma ma takie niewielkei pralki w ofercie ale pojemnosć może być rózna. NIe ma sensu kupować sprzętu na 4 czy 5 kg bo jest mało pojemny i praktycznie niczego w nim nie upierzesz. Candy chyba jako jedyna firma ma pralki o pojemości ponad 8 kg i niewielkiej grubości do 40 cm. W sieci są ich katalogi.
Aktualnie mam Candy i jestem zadowolony, Pralka nie była droga ale jest pojemna, nie zajmuje tyle miejsca oraz ma dobra klasę energetyczną A +++.
foreke

Postautor: Lolek » 20 lip 2016, 20:16

My mamy Electroluxa i działa dobrze, ale na slimach się nie znam :)
Lolek

Postautor: jemele » 21 sie 2016, 4:20

Mmy również mamy slima Candy. Tyle,ze kupowaliśmy juz prawie 3 lata temu tak więc podejrzewam,ze tego modelu pralki już nie ma w sprzedazy. Jestem jednak zadowolona bo łazienka zyskała rzeczywiście dużo miejsca po usunięci starej, dużej pralki i wstawieniu niewielkiej pralki slim. Nasza praleczka ma 33 cm grubosci i pojemnośc 6 kg co nam w zupełnosci wystarcza bo mieszkamy we dwoje. Prania nigdy nie jest tak dużo, poprzednia pralka miała prawie 10 kg i szczerze powiedziawszy to czasami ciężko było ją zapełnić :P OBecna jest idealna. Podoba mi sie również to,że ma wiele programów, na przykład programy do prania bielizny czy osobne programy do prania butów sportowych Pierwszy raz wyprałam buty sportowe właśnie w tej pralce bo poprzednia nie miała ten funkcji i jest to niesamowicie wygodne.

Ostatnio przesunięty w górę 21 sie 2016, 4:20 przez: Anonymous.
jemele