Nietypowa aranżacja biura - jak sądzicie?

Funkcjonalne i ładne mieszkanie.

Nietypowa aranżacja biura - jak sądzicie?

Postautor: aniamroz79 » 09 lis 2016, 9:51

Dzień dobry. Chciałabym poznać waszą opinię , które odnosi się do rodzaju mebli pracowniczych. Chcę zaprezentować swojemu klientowi tego typu rozwiązanie Obrazek ale nie mam pojęcia czy nie okaże się ono zbyt nowoczesne. Tak, więc chciałam uzyskać opinię większej liczby osób zanim zaprezentuje swoją koncepcję zleceniodawcy. Obrazki pochodzą ze strony firmy http://jfm-furniture.pl , która specjalizuje się w tego typu zabudowach meblowych. Mają bardzo interesujące realizacje i pomyślałam o skorzystaniu z ich pomocy przy tym zleceniu. Meble gabinetowe są wytwarzane na wymiar, według przesłanego przeze mnie szkicu. Kłopot w tym, że nie jestem w 100% pewna czy zleceniodawca zaakceptuje tego typu rozwiązanie. Nie mam pewności czy tego rodzaju meble gabinetowe nie będą dla niego zbyt futurystyczne. Co wy o tym myślcie? Będę wdzięczna za wasze opinie w tej sprawie.
aniamroz79

Re: Nietypowa aranżacja biura - jak sądzicie?

Postautor: BaśkaP » 22 lis 2016, 7:49

Szczerz, to w ogóle mi się to nie podoba, ale to już raczej jest rzecz gustu. Moje jest w stylu nowoczesnym ale nie aż tak. Ciekawe aranżacje i meble znalazłam w Flori Meble i teraz zamawiac będę jeszcze u nich narożnik. Firma sie rozwija i muszę mieć gdzie posadzić swoich przyszłych kontrahentów, a że oni zapewniają wspaniałą jakość to nawet nie zamierzam szukać gdzie indziej.
BaśkaP

Postautor: JustynaGrodzka » 26 lis 2016, 14:41

Myślę, że dobrze sprawdzą się meble, które są połączeniem tradycji z nowoczesnością: http://kjk.com.pl/kolekcja/codo/. Ważne żeby były też dostosowane do ilości pracowników, więc warto czasem pomyśleć żeby kupić na wymiar.
https://www.facebook.com/groups/1318810368185788/1318814674852024/?notif_t=like&notif_id=1483101354274481
JustynaGrodzka

Postautor: emtikonka » 11 sty 2017, 11:55

Ja znowu uważam, że takie obrazy przestrzenne jak widziałam na tym blogu tapetuj.pl/blog/obrazy-w-przestrzeniach-biurowych-zainspiruj-swoich-pracownikow/ to świetny pomysł jeżeli chodzi o aranżację wnętrza biura. Taki nowoczesny i inspirujący. Warto iść z duchem czasu a do tego Ci od tego bloga mają swój sklep gdzie takie rzeczy można kupić.
emtikonka

Postautor: MagdaLenaa » 02 kwie 2017, 10:18

Jeśli jesteś dumny z wystroju swojego biura - pochwal się nim! Pokaż je nam i swoim przyszłym klientom.
galeriatrend.pl
Weź udział w konkursie i zyskaj fotel z logo własnej firmy.
MagdaLenaa

Postautor: SoloKolos » 10 lip 2017, 6:38

Moim zdaniem tego typu biuro nie wygląda zbyt profesjonalnie. Może i jest nietypowe, jednak uważałbym z aż takim wyróżnieniem się zwłaszcza, jeżeli branża w której działa firma nie jest nastawiona na aż takie nowości. Krzesła są bardzo nowoczesne, jednak mam wątpliwości co do komfortu ich użytkowania w szczególności przez pracowników. Moim zdaniem lepiej postawić na sprawdzone rozwiązania jak chociażby solokolos.pl/78719,Fotel-biurowy-Nowy-Styl-BIZER-HIT
Artykuły i urządzenia biurowe - hurtownia i sklep online - SoloKolos.pl
Awatar użytkownika
SoloKolos

Postautor: Lolek » 19 wrz 2017, 20:10

Jeśli szukacie dobrych projektantów od przestrzeni biurowych to moim zdaniem dobrze sprawdzi się Interbiuro bo firma ma ogromne doświadczenie i sami zajmują się sprzedażą wyposażenia, więc wszystko z nimi idzie szybko i sprawnie. U nas rzeczywiście dobrze się sprawdzili, przestrzeń jest dobra do pracy, estetyczna, dobrze się w niej czujemy.
Lolek

Postautor: mane » 01 paź 2017, 3:09

Ja to uwielbiam pracowac kiedy tylko mogę ale na świeżym powietrzu na przykład w swoim ogrodzie, zwłaszcza, ze mam tak pięknie zaprojektowany. Wykonała mi go firma: - ogrodexpert.pl/ Teraz
wygląda bardzo ładnie a ja zaoszczędzilamm i czas i nerwy.
mane

Postautor: karbi » 03 lis 2017, 9:19

takie aranżacje to rzecz gustu, zalezy tez dla kogo ma być dokładni takie biuro, ja wolę klasykę deskę i biel czy jakis inny kolor. Ostatnio w domu kładłem z artcore dekę i juz wiem ze innej podłogi nie chce już nigdzie kłaść.
karbi

Postautor: Delli4 » 07 lis 2017, 22:24

Bardzo fajnie do biur sprawdzają sie ścianki działowe, zeby odgrodzic sobei jakąś przestrzeń. My zamawialismy takie na sowan.pl. Firma naprawde godna polecenia bardzo rzetelna ;)
Delli4

Następna