Nietypowa aranżacja biura - jak sądzicie?

Funkcjonalne i ładne mieszkanie.

Re: Nietypowa aranżacja biura - jak sądzicie?

Postautor: szlachetna » 14 lis 2017, 10:14

Jeśli mam być szczera to lekka psychodela :D brakuje tylko jeszcze złudzień optycznych do kompletu. Wolę "normalne wnętrza", które można dekoracjami wystylizować. Odpowiednio dobrana fototapeta na ścianę takie ja te na Fototapetka.eu z motywem tematycznym albo geometrycznym i mam dużo przystępniejsze wnętrze.
szlachetna

Postautor: Malinka » 07 gru 2017, 13:48

Szlachetna coś faktycznie psycho jest w tej aranżacji. Nie wytrzymałabym tam dłużej niż kilkanaście minut. O przeznaczeniu na biuro nie ma nawet mowy. Zamiast się z taką ekstrawagancją wygłupiać lepiej postawić na klasykę: farba, panele, cegła, albo właśnie to o czym wspominałaś fototapeta, albo klasyczna tapeta - jak te tutaj tapetuj.pl/category/tapety-scienne-ekskluzywne.
Malinka

Postautor: prowan » 12 gru 2017, 23:56

A ja w swoim biurze mam takie meble: - milemaison.pl/seria-adesso to jest dopiero ciekawa i nietypowa seria, bardzo mi się podoba. Jest piękna!
prowan

Postautor: natalie » 22 sty 2018, 14:12

Wszystko zależy jaka branża, jeśli artystyczna to wybór mebli jak najbardziej trafiony, jeśli jakaś poważna typu biuro księgowe to raczej postawiłabym na coś spokojniejszego. Mam domowe biuro i urządziłam je na biało- szaro ze zwykłym szklanym biurkiem i prostym fotelem z ikea, tylko ożywiłam je sztuczną trawą w doniczce z megascena.pl. Jest skromnie, ale nowocześnie i nic mnie nie rozprasza.
natalie

Postautor: ganna » 05 lut 2018, 6:56

Moim zdaniem biuro powinno być urządzone w sposób minimalistyczny i funkcjonalny. Na pewno nie zdecydowałabym się na żadne udziwnienia w tym temacie.
ganna

Postautor: Linka » 20 maja 2018, 18:19

Może w takiej sytuacji warto skorzysta z pomocy pracowni projektowej designoff.com.plKonkretnie i solidnie.
Linka

Poprzednia