Meble - z jakiej firmy warto?

Funkcjonalne i ładne mieszkanie.

Meble - z jakiej firmy warto?

Postautor: ohlala » 21 mar 2018, 12:40

Co sądzicie o meblach z Abry? W okolicy mam kilka meblowych sklepów, BRW, Abrę właśnie, VOX, Agatę, Bodzio, Ikea za daleko ode mnie. Bodzio mi nie odpowiada za bardzo, nie podoba mi się, reszta jest jak dla mnie dosyć podobna do siebie i w sumie mi się podoba. Natomiast nie wiem jak się każda z tych marek przekłada na jakość. Chętnie poznam jakieś opinie, to może mi pomogą się na coś zdecydować, albo sprecyzować zakres szukania.
ohlala

Re: Meble - z jakiej firmy warto?

Postautor: Jedenaście » 10 kwie 2018, 9:05

Nie mam doświadczenia z tymi firmami, choć ich meble są ładne. Jak meblowałam gabinet to robiłam meble na zamówienie u KJK, może to jest jakieś rozwiązanie? Jak masz jakąs wizję to zawsze lepiej tak, niż szukać czegoś i kupować cos, co w sumie się podoba, ale... ;)
Jedenaście

Postautor: anela » 23 kwie 2018, 14:48

Moim zdaniem jak kupować meble to porządnej firmy, która ma jakąś juz renomę. Przecież za rok nie pobiegniesz po kolejne, bo to nie bluzka. Ja z własnego doświadczenia mogę z czystym sumieniem zaproponować mebin. Meble są bardzo ładne, ponadczasowe i co najważniejsze solidne. Zerknij sobie na meblewkoszyku.pl to się przekonasz o czym piszę. Nasze mają już kilka ładnych lat i nadal wyglądają doskonale.
anela

Postautor: Manix » 25 kwie 2018, 12:44

fajne meble są do kupienia na homedome.pl ;) polecam sprawdzić, bo są w dobrej cenie naprawdę spoko ;)
Manix

Postautor: betoniusz1 » 26 kwie 2018, 18:21

Jakie konkretnie masz na myśli? Bardzo popularne są teraz meble od polskich producentów. Sprawdźcie sobie na meble-cezar.pl. Mają naprawdę szeroki asortyment. Wyposażyć możemy niemal cały dom czy mieszkanie. Wychodzi na to, że w każdym z moich pokojów mam coś od nich. W sypialni szafa przesuwna, w kuchni zestaw - stół z krzesłami, w salonie narożnik, w pokoju kanapa a w przedpokoju regały :D Hmm chyba naprawdę ich lubię :)
betoniusz1

Postautor: bobbudowniczy84 » 24 maja 2018, 9:09

Abrę mogę polecić. Większość mebli w domu mamy od nich, już od lat zresztą. Te najstarsze stoją po 8 lat już jakoś i nawet nie wyglądają na zużyte, a w domu dzieci i pies. nowsze może z rok będą miały, ale też sprawiają wrażenie solidnych, więc akurat o jakości Abry mogę się wypowiedzieć bardzo na plus. No i inna kwestia, że ładne mają te rzeczy, takie z gustem. Śmiało kupuj, będziesz zadowolona.
bobbudowniczy84

Postautor: Haary » 04 cze 2018, 12:51

Wynajmij stolarza najlepiej jakiegoś z polecenia. Niestety nie mogę dać ci tutaj namiaru ponieważ RODO by się nie ucieszyło :P Ja jestem z Krakowa i meble kupuje w Kalwarii Zebrzydowskiej. Masz tam pełno stolarzy i firm.

Pomijając kolegów powyżej co piszą zapewne reklamy swoich firm. Mogę ci polecić z czystym sercem takie rozwiązanie: stolarz + Kobax.pl = najlepsze możliwe meble w twoim budżecie. Lepiej kupić od Polskich producentów porządne rzeczy niż masówkę z sieciówki
Haary

Postautor: Marlena23 » 12 cze 2018, 7:12

Sądzę, że faktycznie lepszym rozwiązaniem jest znaleźć fajną firmę i zrobić meble na zamówienie niż kupować z sieciówek. Ja pokój do pracy w nowym mieszkaniu meblowałam właśnie zamawiając na wymiar w firmie KJK i to rozwiązanie się super sprawdziło.
Marlena23

Postautor: Tomek » 12 cze 2018, 10:07

Jak dla mnie meble na zamówienie to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Tylko w przypadku kuchni to ma jakikolwiek sens, bo kuchnia to specyficzna zabudowa, wszystko musi być dopasowane co do centymetra. Jeśli chodzi o salon, sypialnię itp. to meble na wymiar mijają się z celem, za to kosztują krocie. Dla mnie bez sensu. Odnośnie tych firm, które wymieniłaś - miałem do czynienia tylko z Abrą póki co, mam kilka rzeczy od nich. Mogę polecić, stoją już kilka lat i nic się z nimi nie dzieje, jak wyglądały świeżo po kupieniu, tak wyglądają nadal. Wrzuciłbym fotkę, ale chyba się nie da tutaj dodać zdjęcia. Dobrze się w każdym razie prezentują, wybór jest spory, ceny są okej.
Tomek

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak modnie urządzić mieszkanie