Aranżacja mieszkania - jak?

Funkcjonalne i ładne mieszkanie.

Aranżacja mieszkania - jak?

Postautor: Martyna Cz » 01 lut 2019, 11:04

Hej. Niedługo odbieramy klucze do naszego mieszkania i zastanawiamy sie juz jak mamy je zaaranżować. Jak sądzicie, czy styl skandynawski nadal jest jeszcze modny? Oboje lubimy takie klimaty, ale wdzięczni będziemy za wszelkie podpowiedzi, gdzie można znaleść jakieś ekstra inspiracje i gdzie kupić rózne meble oraz dodatki.
Martyna Cz

Re: Aranżacja mieszkania - jak?

Postautor: ola K » 14 lut 2019, 11:59

Przede wszystkim gratulacje, a co do stylu skandynawskiego to moim zdaniem z mody prędko on nie wyjdzie. Przynznam się, że my również w tym stylu urządzamy swoje mieszkanie, a pomysłów i to całkiem sporo znaleźliśmy na blogu scandicsofa.pl. Może zerknąć, a nóż widelec coś Ci się spodoba. My tak naprawdę zrobiliśmy dobry że tak powiem interes, bo raz te pomysły, a dwa kupiliśmy tez u nich meble, które okazały sie pierwsza klasa i to pod każdym względem. Polecam, naprawde warto i życzę udanej "zabawy" z urządzaniem.
ola K

Postautor: roma n » 17 lut 2019, 9:17

Ja też jestem tego samego zdania. Styl skandynawski nigdy nie przestanie być modny. My tak samo na niego sie zdecydowaliśmy. Tak naprawdę to zasługa aranżacji, które znaleźliśmy w slf24.pl, a także ich meblom, które moim zdanim sa wyjątkowe. Praktycznie wszystko w domu mamy już urządzone, jedynie w salonie brakuje nam jeszcze mebli wypoczynkowych, ale dziś właśnie zamierzamy dokonać u nich wyboru. Zastanawiamy się jednak czy wybrać dużą sofę i fote czy narożnik. Musimy przejrzeć jeszcze raz dokładnie ale na pewno coś fajnego znajdziemy.
roma n

Postautor: Komedia » 17 lut 2019, 17:26

Poszukaj inspiracji na rożnych portalach. Pamiętaj, że ważny jest wygląd, ale też funkcjonalność pomieszczeń. Chcesz samodzielnie projektować, czy komuś to powierzasz? Jeżeli zajmujesz się takimi projektami to polecam fajny, nowy program www . archline-polska. pl/projektowanie-wnetrz w nim zrobisz to szybko i profesjonalnie.
Komedia

Postautor: Mcasinka » 23 lut 2019, 21:29

Też jestem zdania, ze szkoda kasy na projektantow w czasach gdzie w sieci na kazdym kroku az roi sie od koncepcji i inspiracji ktore bardzo łatwo mozna przelozyc do swojego wnetrza. Poza tym chociabzy w salonach agata maja zrobiona osobno zakladke z kolekcjami juz w zastosowaniu. Przejrzyj sobie i ustal co sie u Was sprawdzi. Pozniej duzo łatwiej bedzie zbierac wszystkie elementy wyposazenia juz w realizacji
Mcasinka

Postautor: Borowik4 » 11 kwie 2019, 12:04

Myślę, że ogólnie nie powinno się zbytnio sugerować tym co jest na czasie a co nie. Ważne żeby Tobie się podobało :D Ale to moje zdanie. Jeśli o inspirację chodzi to ja swoich często szukam na stronie Home Concept. Jest to galeria (którą możesz również odwiedzić w Warszawie/ Katowicach), która współpracuje z kilkoma producentami także wybór jest ogromny. Meble na wymiar też są w ich ofercie.
Borowik4

Postautor: Linka » 13 kwie 2019, 8:33

Może warto skorzystać z oferty sklepu EDINOS JUTROSIN Solidnie wykonane. Wiele możliwości. Ciekawe wzory i kolory.
Linka

Postautor: Glenia » 27 lip 2019, 22:14

A znacie Sklep Afrykański? Możliwe, że jeśli tam zajrzycie, to podobnie do mnie, przepadniecie. Ja uwielbiam takie oryginalne, a przede wszystkim stworzone własnoręcznie przez afrykańskich artystów dodatki do mieszkania. Sprawiają, że mieszkanie nabiera ciepła, charakteru.
Glenia

Postautor: jagoda f » 19 sie 2019, 12:57

Może to i ładne ale nie mój styl. Ja jednak jestem za prostotą i naturalnośćią stylu skandynawskiego i tak też urządzam nasze mieszkanko. Sporo wspieramy sie przy tym aranżowaniu podpowiedziami i inspiracjami ze scandicsofa.pl, skąd też zamierzamy wybrać meble. Moim skromnym zdaniem warto je sobie obejrzeć, naprawdę jest na co popatrzeć, a z tego co piszą o nich ludzie to warto je też kupić.
jagoda f

Postautor: ala235 » 21 sty 2020, 14:36

Ja też chyba zacznę szukać inspiracji w sieci, gdzie jest tego na ewno cała masa.
ala235

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak modnie urządzić mieszkanie