Odkurzacz do domu

Funkcjonalne i ładne mieszkanie.

Odkurzacz do domu

Postautor: Mish » 27 kwie 2019, 19:46

Szukam sprytnego, wygodnego i lekkiego odkurzacza w rozsądnej cenie. Zależy mi na dobrym filtrowaniu i żeby zbierał też sierść. Ktoś coś poleci? :)
Mish

Re: Odkurzacz do domu

Postautor: zmorka » 28 kwie 2019, 18:42

A czy to może być odkurzacz pionowy? Bo Electrolux ma fajna opcję odkurzacza pionowego, który idealnie by się w te Twoje wymagania wpasował.
zmorka

Postautor: gosia5 » 29 kwie 2019, 5:36

My bardzo fajy odkurzacz do domu kupiliśmy na wassermannie. Mają tam naprawdę dobre ceny, no i jakościowo produkty też są super. Zamawiamy tam w sumie już od kilku dobrych lat :)
gosia5

Postautor: Mish » 30 kwie 2019, 21:32

Może być pionowy. :) A możesz napisać coś więcej? Jakiś konkretny na myśli masz?
Mish

Postautor: Carletka » 30 kwie 2019, 21:36

Ja mam Electroluxa. Przyznam, że jestem bardzo zadowolona. Jest lekki, nowoczesny i radzi sobie z każdą przestrzenią. Możecie sobie tu podejrzec jak to wygląda electrolux.pl/puref9
Carletka

Postautor: AnetaK89 » 21 maja 2019, 12:05

może automat lepiej? U mnie codziennie jezdzi w domu jak siedze w robocie. z tym kodem RABAT5 masz 5% zniżki na zakupy na stronie mamibot.tech :)
Oprócz automatu dostałam od rodziców odkurzacz, który od wielkiego święta wyciągam przy generalnych porządkach.
AnetaK89

Postautor: Mish » 22 maja 2019, 8:06

Automatu mi nie trzeba, za to potrzebne było żelazko, bo padło w międzyczasie i zdecydowałam się finalnie na wydajny model Ease C4, do którego electrolux daje teraz w promocji żelazko właśnie. Warto skorzystać. :) Jeżeli chodzi o sam odkurzacz, to zadowolona jestem, bo nie tylko dobrze zbiera, ale i ma długi kabel, dzięki czemu nie muszę co chwila się przepinać przemieszczając się po mieszkaniu. :)
Mish

Postautor: AnetaK89 » 22 maja 2019, 15:58

A widzisz, ja sie przekonałam teraz w sumie do innej technologii i uważam, że warto :D
Jakie żelazko? Ja marzę o parownicy
AnetaK89

Postautor: zawijak » 23 maja 2019, 6:01

[quote="Carletka"]Ja mam Electroluxa. Przyznam, że jestem bardzo zadowolona. Jest lekki, nowoczesny i radzi sobie z każdą przestrzenią. Możecie sobie tu podejrzec jak to wygląda electrolux.pl/puref9[/quote]

Mam ten odkurzacz i jestem z niego mega zadowolona. Dodatkowo jak kupisz do 31 maja dostaniesz prezent :) Świetna opcja i kupiłam teraz mamie na dzień matki. Myślę, że będzie mega zadowolona.
zawijak

Postautor: Mish » 31 maja 2019, 17:25

Aneta, do Ease C4 żelazko oczywiście też Electroluxa. Bardzo porządne. :)
Mish

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak modnie urządzić mieszkanie