Hobbit

Na co iść do kina.

Re: Hobbit

Postautor: beatka » 12 kwie 2015, 1:57

O ile dwie pierwsze części Hobbita mi się bardzo podobały o tyle ta trzecia to jednak jakaś pomyłka jest. Jednak chyba za dużo chcieli na filmie zarobić i niepotrzebnie go tak rozciągnęli. W ogóle to uważam, że trzy filmy po grubo ponad dwie godziny to zdecydowanie za wiele. Jeszcze jak się ogląda to w domu to pól biedy, ale wysiedzieć tyle w kinie to dla mnie osobiście istna katorga:D
beatka

Postautor: Esterkaa » 14 kwie 2015, 13:54

Osobiście nie podobał mi się ten film, podobnie władca pierścieni. Dla mnie jest to tylko dowód na upadek prawdziwego kina... :) Obejrzyjcie jeszcze raz terminatora 2 i popatrzcie ile tam trzeba było się natrudzić, żeby zrobić te efekty specjalne :) To jest właśnie prawdziwa sztuka. A nie stworzenie grafiki komputerowej. Obejrzyjcie też Ben-Hura. To dopiero monumentalny film, ze świetnymi efektami, który powstał w latach '60 :)
http://www.folksvillage.pl/
Esterkaa

Postautor: benia » 15 cze 2015, 8:00

Ja musze sobie zrobić noc z hobbitem :D
Awatar użytkownika
benia

Postautor: juga » 18 paź 2015, 22:58

Film efektowny, ale do Władcy mu daleko. Trylogia filmowa z nowelki to lekka przesada...
juga

Postautor: juka » 19 lip 2019, 6:41

Zarówno Hobbit jak i władca zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Chętnie wracam do tych filmów.
juka

Postautor: tereskac1 » 19 lip 2019, 19:09

Osobiście wolę bardziej książkę od filmu. Bardziej do mnie przemawia. Film wydał mi się przejaskrawiony.
tereskac1

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jaki film warto obejrzeć