Sprawdzony antywirus

Komputer stacjonarny czy laptop.

Re: Sprawdzony antywirus

Postautor: Protektor » 31 paź 2017, 6:52

No cóż, ja myślę, że najlepszy jest AVAST ANTYWIRUS, bo mam ten program antywirusowy, tylko darmowy.
Płatny AVAST jest bardziej rozszerzony i większa ochrona, ale to zależy też, co się robi w Internecie. Jeśli bardziej przegląda się strony internetowe, słucha się muzyki, ogląda jakieś seriale i filmy, to niepłatny antywirus wystarczy.
Jeżeli ktoś ściąga muzykę, filmy z Internetu, robi przelewy bankowe przez Internet, jakieś zakupy w sklepach internetowych, wtedy potrzebna jest rozszerzona ochrona i płatna.

Tylko też nie każdego stać, bo za płatnego antywirusa nawet płaci się 100 zł. miesięcznie i trzeba mieć konto bankowe, żeby płacić przelewem.
Ja żadnego konta nie mam, nie posiadam karty bankowej, ani kredytowej, więc i tak nie mógłbym skorzystać z płatnej ochrony antywirusa.
Myśleć trzeźwo i pozytywnie.
Awatar użytkownika
Protektor

Postautor: benia » 31 paź 2017, 21:41

Ja jestem zadowolona z avasta. W pracy miałam bitdefendera i nigdy więcej...
Awatar użytkownika
benia

Postautor: Protektor » 02 lis 2017, 13:11

Antywirus Avast ma duże poparcie na ŚWIECIE i jest najpopularniejszym programem na świecie.
No, niby Kaspersky jest lepszym antywirusem, ale chyba tylko płatnym i sporo się płaci miesięcznie.
Awatar użytkownika
Protektor

Postautor: pitek » 23 lis 2017, 14:08

moze i avast jest popularny ale do najlepszych na penwo zaliczać go nie można, młodemu zainstalowałem na jego komputere to już na drugi dzień było kilka trojanów na komputerze, nigdy więcej,na bezpieczeństwie nie będę oszczędzał
pitek

Postautor: eddab » 28 gru 2017, 20:57

zgadzam se ze to nie jest za dobry wybór, wole g datę IS dobrze chroni, ma świetną wykrywalność i wiem ze i komputer i przelewy są dobrze chronione, na pewno oszczędzanie na bezpieczeństwie to słaby wybór tym bardziej że antywirus to nie jest aż tak wielki wydatek
eddab

Postautor: Protektor » 03 sty 2018, 12:10

Ja się trochę nie zgodzę z przedmówcami, co do niepłatnych antywirusów.
Najlepszy, niepłatny antywirus, to jest tylko Avast, bo jest rzeczywiście skuteczny.
Mam ten ANTYWIRUS na komputerze i żadnych problemów nie miałem.
Jest sporo funkcji, skanowanie systemu, szukanie wirusów, i jak co jakiś czas aktywuję tą funkcję, to żadnych wirusów w systemie nie mam i jest w porządku.
Natomiast, firma zawsze zachęca do "rozszerzenia" płatnej wersji AVAST, żeby im płacić, bo na tym zarabiają.

Ja i tak nie mógłbym płacić za "płatną wersję" antywirusa, ponieważ nie mam żadnego konta bankowego, a inaczej się płacić nie da, jak tylko przelewem, więc, tak czy inaczej pozostaje mi DARMOWY ANTYWIRUS.
Awatar użytkownika
Protektor

Postautor: Rookint » 04 sty 2018, 13:22

Najlepiej iść do serwisu, żeby pomogli w tym temacie. Oni się dobrze na tym znają. Ja regularnie chodzę do enter-serwis.com oni mi tam zawsze pomagają.
Rookint

Postautor: Lenny » 13 lut 2018, 3:44

U mnie śmiga gdata total protection i to mi w zupełności wystarcza nie tylko do spamu czy wirusów, ale i czasem robię jakieś przelewy, więc także ochrona bankowości musi być dobra. Zatem darmówki w moim wypadku nie są dobrym rozwiązaniem.

Ostatnio przesunięty w górę 13 lut 2018, 3:44 przez: Anonymous.
Lenny

Poprzednia